TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuviškieji siamukai laukia namų

Kaspianas ir NImė
Kaspianas ir NImė
Šaltinis: 15min
0
A A

Pristatome plačiajai visuomenei du mažyčius sniego leopardus. Du medvilnės pūkelius. Du žydraakius švelnukus – Kaspianą ir Nimę. Jiedu – brolis ir sesuo, išgelbėti iš alkano...

Pristatome plačiajai visuomenei du mažyčius sniego leopardus. Du medvilnės pūkelius. Du žydraakius švelnukus – Kaspianą ir Nimę. Jiedu – brolis ir sesuo, išgelbėti iš alkano gyvenimo gatvėje ir puikiai adaptavęsi namie. Kaspianas – su smėliniais dryžiukais, o Nimė – pilkšvai sidabriniais. Abu nuostabiai dailūs, tarsi žaisliniai. Bet dovanojami, žinoma, bus tik tiems, kam gyvūnas nėra žaisliukas, - nori, laikai, nori, išmeti...

Dovanojami jiedu tiems, kas vertina ne vien grožį, bet ir myli kates, moka jas suprasti ir matyti pasaulį truputį kaip jos.

NImei ir Kaspianui – iki metų, jie jauni katinėliai, išsveikę, sterilizuoti, žaismingi. Jie nėra tokie beatodairiški, kaip tie, kuriems niekad neteko pamestuko dalia, bet su užsidegimu visko mokosi: vis ilgiau murkti, vis drąsiau prieiti, vis smagiau žaisti. Sutaria su kitomis katėmis.

Šiuo metu gyvena Vilniuje, namų globoje, bet jau pasiruošę keliauti į naujus namus.  Norintys suteikti jiems namus, skambinkite tel.  861865367, rašyti laura@vdnet.lt.  Pirmenybė tiems, kurie galėtų įsikatinti abu iš karto: jiems būtų linksmiau, jei šeimininkai užtrunka, o šeimininkams – ramiau, nes jie daugiau dūks tarpusavyje. Be to, jie taip prisirišę prie vienas kito. Būdami kartu, tampa daug drąsesni – Nimė vadovauja, o Kaspianas seka paskui. Abu galėtų naudotis viena kraiko dėžute, indeliais, viskuo – net guoliuku... Ir jūsų meile, žinoma.

Ką čia daug kalbėti, pasižiūrėkite geriau fotoalbumą!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt