TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Lik sveikas, Bondai, tau su mumis ne pakeliui!

Šaltinis: 15min
0
A A

„Lik sveikas, keturkoji Bondai, išvykstam į JAV, o tau su mum ne pakeliui!”- taip galėtų skambėti šios istorijos pradžia ir pabaiga. Koktu skaityti tokius laiškus: „Sveiki,...

„Lik sveikas, keturkoji Bondai, išvykstam į JAV, o tau su mum ne pakeliui!”- taip galėtų skambėti šios istorijos pradžia ir pabaiga.

Koktu skaityti tokius laiškus:

„Sveiki, turime bėdą, po kelių dienų išvykstame gyventi kitur,kur savo augintinio – šuns kartu negalime pasiimti. Šeimininkų naujų jam neradome, todėl belieka tik atiduoti į prieglaudą, gatvėje palikti nesinori. Ar būtų įmanoma atvežti pas Jus?”

Taip ir skamba galvoje tas „gatvėje palikti nesinori...” Savo šunį mylintis, šeimininke, kokiu būdu iš viso ši mintis atskriejo tau į galvą? O tavo ištikimas, 5 metus tarnavęs Bondas net nenumano tavo užmačių, bet jei ir numanytų, vistiek atleistų. Juk jis šuo, net ir suprasdamas, kad elgiesi nepateisinamai, viską atleidžia.

Kadangi „Naminukai” prieglaudos neturi, o kaip supratom, visos esančios prieglaudos perpildytos, skambinam visais varpais ir skubiai ieškome Bondui globos arba namų! Nes po tų kelių dienų, jis greičiausiai atsidurs gatvėje, arba sanitarinėje tarnyboje.

Bondas – jaunas (maždaug 5 m.), sveikas ir be galo draugiškas šuo. Kaip šeimininkai parašė: myli visus be išimties, o ypač vaikus. Kadangi augo su katinu, puikiai sutaria su kitais gyvūnais. Tinkamas auginti bute arba name (ne voljero šuo), šis gražuolis primena spanielio mišrūną, jo ūgis iki kelių. Prašau, pastebėkite jį...

Gal kaip tik ieškote puikaus ir ištikimo draugo?- Bondas būtent toks! O gal kas turite galimybę suteikti jam bent jau laikiną globą ir laimėti laiko geriems namams surasti? („Naminukai“ padėtų tuo klausimu)!

Iš visos širdies prašome pagalbos ne už šeimininkus, o už gerą šunį, kurio likimas kabo ant plauko... Jei galite priglausti Bondą, paskubėkite paskambinti jo šeimininkei Kotrynai 867965547 (Vilnius)!

P.s. Jei kas priimtų Bondą laikinai globai, dėl dovanojimo reikalų galite kreiptis į „Naminukus“  8 648 30077 (Vilnius)!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt