Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Likimo nuskriaustas Letenėlis prašo pagalbos ir ieško namų

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Katukas Letenėlis prašo pagalbos. Jis, laimei, nematė saujos sutrupėjusių kauliukų, išimtų iš kojytės, kuriuos parodė jo gelbėtojams veterinarė. Jis tik supranta, kad dabar šilta, kad jis yra mieguistas, ėsti gali iki valiai, o letenėlę skauda kitaip nei anksčiau.

Veterinarai neretai humaniškesni už žmonių daktarus, ir daro operacijas į skolą, bet kiek gali mirksėti tų skolų?

Katukas Letenėlis prašo pagalbos. Jis, laimei, nematė saujos sutrupėjusių kauliukų, išimtų iš kojytės, kuriuos parodė jo gelbėtojams veterinarė. Jis tik supranta, kad dabar šilta, kad jis yra mieguistas, ėsti gali iki valiai, o letenėlę skauda kitaip nei anksčiau. Katinas labai kantrus ir gyvybingas, juk net su sužalota kojyte jis dar slapstėsi tarp Justiniškių daugiabučių Vilniuje nuo gero linkinčių gelbėtojų.

Laimė, vargšas pagautas, ir operacija praėjo sklandžiai: įstatytas šiftas, išvesti drenai. Katinukas šlubuos, bet žaizda sutvarkyta. Taip, tai buvo atviras lūžis, peties kaulas kyšojo išorėje... Ar tai buvo smūgis lazda, ar akmeniu, ar automobilis partrenkė, neaišku. Aišku tik tai, kad katinukas be pagalbos būtų išsekęs ir susigavęs mirtiną kraujo užkrėtimą. O jis visai jaunas, gražus oranžiniai baltas katinas ilgu kailiuku. Jis gali ne tik dar pagyventi, pasipuikuoti savo sėkmės istorija, bet ir užkariauti kieno nors širdį ir, kas be ko, namus. Sprendžiant iš elgesio, kažkada jis juos jau turėjo, bet...

VšĮ „Rainiukas“, gyvūnų gelbėjimu užsiimanti organizacija, prašo visų ugninių katinų gerbėjų bent po truputį prisidėti prie Letenėlio skolos padengimo, o gal net suteikti jam ramią globą iki pasveiks. Nelaimėlių daugybė, o finansinė pagalba negaunama nei iš valstybės, nei iš savivaldybės, tik iš neabejingų žmonių.

Likusi suma už rentgeną, operaciją, lašines, vaistus, švirkštus, ir pan. sudaro 343 litus.

Letenėlis labai prašo jo pagailėti...

Rekvizitai:

VšĮ „Rainiukas“ Į/k 302733794 „Swedbank“ LT567300010130758928 SWIFT/BIC HABALT22

Nurodykite, kad aukojate Letenėliui.

Jei galite pasiūlyti laikiną globą ar nuolatinius namus, o gal atpažinote ligoniuką kaip savo ar pažįstamų buvusį augintinį, skambinkite: 861558898; 868973782, rašykite info@rainiukas.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Likimas
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt