Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Linksmasis Džimis ieško savo žmogaus

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Gyvenimas kartais užknisa – nelinksmai teko galvoti paskutinį lietingą ir šaltą rudens vakarą, grūdant į šaltą, šlapią metalinį narvą niekuo neprasikaltusį, tenorintį žaisti ir...

Gyvenimas kartais užknisa – nelinksmai teko galvoti paskutinį lietingą ir šaltą rudens vakarą, grūdant į šaltą, šlapią metalinį narvą niekuo neprasikaltusį, tenorintį žaisti ir draugauti Džimį.

„Padarėtem ką galėjote“, – sakė geroji savanorė, tik kodėl kelio iki automobilio nematyti pro ašaras, o gailus verksmas ir prašymas nepalikti dar ne vieną valandą skamba ausyse... Žinau, kad daugumai iš jūsų yra atsibodusios beglobių šuniukų ir kačiukų nuotraukos, kuriomis dalinuosi aš ar kiti. „Visų pamestų šuniukų gailiomis akimis neišgelbėsi“, – taip dauguma šaltai nukerta. O aš sakau, kad galima išgelbėti NORS/NET VIENĄ ir taip pakeisti mažą dalelę pasaulio į gerą. Todėl drįstu jūsų – savo draugų, bičiulių ir pažįstamų – prašyti pagalbos Džimiui.

Džimį radome Žemuosiuose Paneriuose, kur jis kelias naktis nakvojo gatvėje ir niekus nesitraukė, bandydamas draugauti su praeiviais, ten jį globojo ir matino gera moteris, kuri deja jo negalėjo priglausti, nes jau turi buvusį prieglaudinuką. Negalėjome tokio draugiško šunelio palikti nesaugioje gatvėje (ar mažai dar gyvūnų kankinimo istorijų...), tad atvežėme jį į mano namus. Deja, kad ir kaip norėjau, galėjau jį pagloboti labai trumpai – nuo vasaros auginu kurčią, ligotą labai seną šunelį, kuriam reikia ramybės, o ir sunkiai rastų namų jis su niekuo dalintis nenori...

Tad vieną naktį Džimis praleido mano virtuvėje, per tą naktį spėjau jį pamilti. Šunelį greičiausiai tiesiog išmetė i namų – jis prižiūrėtas, nesulysęs, švarus ir sveikas jaunas šuo. Jam turbūt apie metus. Džimis yra didelis šuo su mažo šunelio charakteriu – nerealiai meilus, draugiškas ir žaismingas, džiaugiasi net mažiausiu dėmesiu. Deja, kitą vakarą teko naująjį draugą vežti į Naujosios Vilnios prieglaudėlę, kur po truputį pradeda įsikūrinėti „Gyvybės vagonėliai“.

Dauguma iš jūsų turbūt esate girdėję, jog „negalima imti šunų ir prieglaudos, nes jie būna su sužalota psichika“, taip, dažnai išduoti, palikti, kankinti gyvūnai reikalauja daugiau meilės ir kantrybės. Tačiau Džimis (kol kas) vis dar yra sveikas ir labai linksmas šuo. Tiesiog džiaugsmo ir enegijos kamuoliukas. Labai prašau, kas galite pagalvokite – galbūt norėtumėte tapti Džimio žmogumi arba jį pagloboti, bent trumpam suteikti šiltus namus? O galbūt galėtumėte pasiklausinėti draugų, kolgeų, giminaičių? Mes labai labai norime surasti linksmajam Džimiui namus!

Galėtume jį nuvežti į bet kurį Lietuvos kampelį. Jeigu kažką sugalvosite – skambinkite nr. 860332865.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt