Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 25d. 12:18

Maldaujame visų pagalbos: sadistės nukankinti katinukai ieško namų (nuotraukos)

Tai, ką išvydo į Kavoliuko g. 32 namą nuvykę Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus ir VŠį „Rainiukas" atstovai, privertė kruptelėti net visko mačiusius gyvūnų globėjus. Neįmanoma buvo sulaikyti ašarų. Trijų kambarių butas buvo paverstas kačių koncentracijos lageriu, kuriame kalinami ir kankinami nuo 2 sav. iki 1-2 metų amžiaus 36 gyvūnai.

Tai, ką išvydo į Kavoliuko g. 32 namą nuvykę Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus ir VŠį „Rainiukas" atstovai, privertė kruptelėti net visko mačiusius gyvūnų globėjus. Neįmanoma buvo sulaikyti ašarų. Trijų kambarių butas buvo paverstas kačių koncentracijos lageriu, kuriame kalinami ir kankinami nuo 2 sav. iki 1-2 metų amžiaus 36 gyvūnai.

Katės atrodė klaikiai, mažieji kačiukai vietoj snukučių turėjo pūlių luobą ant akyčių, nosytės, burnytės. Beveik visi paaugliukai turėjo po vieną akytę, kita išpūliavusi ir nebematanti, dehidratavę, išsekę, viduriuojantys. Mažiukai gulėjo prisiglaudę vienas prie kito krūvelėje ant nudriskusios išmatomis ir šlapimu dvokiančios lovos tarp smirdinčių skudurų.

Buto savininkė apie 70 m. amžiaus pilietė visą laiką atvirai tyčiojosi, užgauliojo gyvūnų globėjus, komentavo jų veiksmus ir ragino juos palikti, kad „pas ją gyventų natūraliai". Ji  pasakojo kaip  eksperimentuoja su gyvūnais, leidžia jiems veistis, nes „juos myli", kaip juos galabija pati, kai kačiukai sulaukia 4 mėn. amžiaus, savo rankomis, t.y. pasmaugdama, palydi į „kačių rojų". Visą buvimo laiką bute savininkė teigė, kad tai normalu, kad ji sudarė „natūralias sąlygas", kad specialiai tam tikslui nesterilizavo ir nekastravo kačių leisdama veistis.

Tai trijų metų nesterilizuotų gyvūnų veisimosi pasekmė. Ji jų niekada negydė. Kadangi yra neprimatanti, dalį mažylių yra sumindžiusi, prispaudusi. Paklausus, kuo maitinami gyvūnai, atsakė, kad bulvėmis, morkomis, atliekomis. Ant grindų matėsi tik pora indelių su perrūgusiu pienu, vieno kambario kampuose stovėjo dvi sulūžusios kraiko dėžės su šlapime plaukiojančias laikraščiais. Visame bute tvyrojo baisus dvokas, ant grindų šlapimas, išmatos.

Buto savininkės sūnus, gyvenantis kartu, pasakojo, kad motina pradėjo nešti iš lauko ir veisti gyvūnus prieš 3 metus. Prieš pora metų bandė su tuo kovoti, tačiau paklausus, kokias būdais, nušiurpino atsakydamas, kad kates išmetė pro aštunto aukšto buto langus. Paklausus kaip jis vertina savo ir motinos veiksmus, tik trūkčiojo pečiais atsakydamas, kad gyvenime būna ir taip.

Perėmėme pačius mažiausius ir silpniausius: 18 jauniklių, tačiau kiek iš jų išgyvens praėję kankinimų mėsmalę, sunku atsakyti. Visų paimti negalėjome, nes neturime, kur jų priglausti. Bute dar liko 18 suaugusių kačių, kurių būklė geresnė, tačiau kai kuriems gydymo reikės. Didžiausia problema - gyvūnų namų paieška po sterilizacijų, nes grąžinti į nestabilios psichikos sadistės rankas jų jokiu būdu negalima.

LGGD Vilniaus skyriaus ir VŠį „Rainiukas" atstovai kreipiasi į visas gyvūnų globos organizacijas, visus žmones turinčius galimybę priglausti nors kelias sterilizuotas kates. Galbūt turite sodybas, o galbūt galite atverti savo namų duris pragarą išgyvenusiems gyvūnams, nors vienam ar keliems, kad jie galėtų pajusti tikrą rūpestį ir globą normalių, atjaučiančių, mylinčių žmonių namuose. Vieni mes nepajėgūs visiems šiems bėduliams padėti.

Labai prašome visų, nelikite abejingi mūsų mažųjų skausmui. Padėkite, priglauskite arba išgyvenusį ir išgydytą mažylį, arba suaugusią (1-2 metų amžiaus) sterilizuotą katę ar kastruotą katinėlį. Prašome pagalbos 36 katinėliams. Likę tame bute 18 katinėlių aktyvūs ir judrūs raini, ryži, ilgesnio plauko lūšiukai, rainiukai yra pakankamai sveiki. Pakaktų kai kuriems palašinti į akytes vaistų, sureguliuoti mitybą, sterilizuoti ir ieškoti jiems namų.

Taip pat labai prašome paramos katinukų mažylių gydymui, nes tokiam dideliam kiekiui gyvūnų savarankiškai padėti negalėsime. Mažieji yra vet. klinikos stacionare. Aukoti iš sadistės išgelbėtų gyvūnų gydymui galite šiais rekvizitais

Pavadinimas: Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius Adresas: S. Stanevičiaus g. 45-23 LT-07115 Įstaigos kodas: 125535218 Sąskaitos nr.: LT047300010002464463 (Swedbank) Banko kodas: 73000 SWIFT kodas: BIC-HABALT22 arba Sąskaitos nr.: LT467044060000907966 (SEB bankas), Banko kodas: 70440

Labai laukiame bet kokios jūsų pagalbos. Dėl katinėlių priglaudimo, skambinkite telefonais  865244093 Danutė, 865354521 Akvilė arba 861558898 Orinta

Maldaujame, nelikite abejingi.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt