Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mano namai - liftas (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Laba diena, Rašo Jums Anna. Kalbėjomes su Jumis telefonu dėl šuniuko, kuris šiuo metu yra niekam nereikalingas. Trumpas aprašymas: Karoliniškėse, Vilniuje, laiptinėje gyvena šuniukas, kurio šeimininkas mirė. Juo turėtų pasirupinti žmogus apsigyvenęs jo bute, bet deja. Šuniukas miega lifte, valgo tai, ką duoda kaimynai.

Noriu paviešinti istoriją, kurios herojus - dar vienas kandidatas į grindą, kurioje šiuo metu - nė vieno tuščio narvo. Gavome liūdesio kupiną laiškelį:

„Laba diena, Rašo Jums Anna. Kalbėjomes su Jumis telefonu dėl šuniuko, kuris šiuo metu yra niekam nereikalingas. Trumpas aprašymas: Karoliniškėse, Vilniuje, laiptinėje gyvena šuniukas, kurio šeimininkas mirė. Juo turėtų pasirupinti žmogus apsigyvenęs jo bute, bet deja. Šuniukas miega lifte, valgo tai, ką duoda kaimynai. Jam turėtų būti apie 10 metų, bet nežiūrint į tai jis yra labai protingas (pvz. atsistoja ant galinių letenų ir skambiną į duris) Visą gyvenimą gyveno bute. Labai gaila, kad gyvūnėlis taip kankinasi. Jeigu galite padėkite surasti jam naujus šeimininkus. Jį rasite adresu Laisvės pr. 42, Karoliniškės.

Lauksiu žinių nuo Jūsų,

Pagarbiai,

Anna

tel.:867689848"

Štai taip. Mirė šeimininkas, o kartu anapilin pasmerktas eiti ir visai sveikas, protingas ir gražus keturkojis.

LABAI PRAŠAU JŪSŲ VISŲ PADĖTI SURASTI ŠUNELIUI GALIMYBĘ IŠGYVENTI, jis gi su viltimi siekia visų aplinkinių butų durų skambučio: man labai blogai, padėkite, tikrai artimiausiu metu galiu užkliūti blogo man linkintiems, nes liftu naudojasi žmonės, man čia vietos nėra.

Skambinkite 8 606 50618

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Liftas
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt