Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 3d. 07:54

Maža katytė Puzle nori turėti namus

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Ji- mažylė Puzle. Galbūt ne tik dėl to, kad jos kailiukas sudėtas iš mažų spalvotų lopinėlių. Jai buvo palikta didžiausia užduotis- savo mažą, tik jai reikalingą gyvenimą, susidė...

Ji- mažylė Puzle. Galbūt ne tik dėl to, kad jos kailiukas sudėtas iš mažų spalvotų lopinėlių. Jai buvo palikta didžiausia užduotis- savo mažą, tik jai reikalingą gyvenimą, susidėliot pačiai... Tą ji ir daro, nuo pat tos akimirkos kai pažvelgė naiviom akytėm į pasaulį.

Puzle gimė pas tokią pat jaukią, į ją panašią mamytę, kuri kaip nereikalinga žaidimo detalė buvo išmesta lauk. Nežinia, kokia istorija seka paskui jaunos mamytės uodegėlę, bet akivaizdu, kad švelni ir prie žmonių besiglaudžianti katė, buvusi naminukė. Tiesa, ir dabar ji tikra naminukė, tik priversta gyventi lauke.

Įsikūrusi prie Antakalnio garažų mamytė katė atsivedė tris kačiukus. Iš pradžių dingo vienas, paskui kitas... Išgirdę šią istoriją nusprendėme paskubėti, kad ir trečias kačiukas netaptų tik liūdnu garažų prisiminimu. Tad šiandien mažylė Puzle jaukiai įsikūrusi „Naminukų“ globoje!

Vos 1,5 mėn. švelni katytė- tikra inteligentė, nuo pat pirmos akimirkos tvarkingai naudojasi kraiko dėžute, smalsiai stebi suaugusius katinus ir atradusi savo geriausią draugą- plunksnuotą kamuoliuką, šoka, trypia savo narvelyje. Bet ar teisinga, kad Puzles geriausias draugas tik mažas, skambantis kamuoliukas su juokinga plunksnele?

Galbūt štai Tu dabar skaitai ir matai šią mažą, Tavo gyvenime trūkstamą, dalelę? Galbūt Tavo namuose Jūsų gyvenimai gražiai susidėliotų iš naujo ir jau niekada nebesiskirtų?

Atraskite vienas kitą, nes Puzle tai ieško Tavęs...

Galėdami suteikti šiai gražuolei namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077, 8 671 90721 (Vilnius)!

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt