Dabar populiaru
Publikuota: 2013 spalio 17d. 08:54

Maža Vilniaus Tilto gatvės šeimyna prašo pagalbos

Tilto gatvėje jau kurį laiką gyvena labai vieniša ir nedidelė šeimynėlė – katytė mamytė su savo paaugliu vaikučiu. Neaišku, ar šiuo duetu buvo piktybiškai kažkieno atsikratyta,...

Tilto gatvėje jau kurį laiką gyvena labai vieniša ir nedidelė šeimynėlė – katytė mamytė su savo paaugliu vaikučiu. Neaišku, ar šiuo duetu buvo piktybiškai kažkieno atsikratyta, ar jie išaugo gatvėje, tačiau namo gyventojai šalia kurio jie glaudžiasi, (kaip ir dažniausiai) pasidalinę į du polius- nepatenkinti ir besigailintys.

Irena, kuri ieško šiems katinėliams pagalbos priklauso pastariesiems, kurie nemoka nusisukti ir nematyti svetimos kančios. Orai šąla, o katinėliai be jokios pastogės gyvena tiesiog po langais ir seka kiekvieną atsidarantį langą- gal numes kokį skanėstą. Štai ir visas laiko leidimas.

Ieškome šiai šeimai pagalbos: idealiausiu atveju- globėjų, kurie sutiktų priglausti katinėlius iki rastume jiems tikrus namus, arba – kačiukui paaugliukui globėjų, o jo mamytei bent jau sterilizacijos (60Lt), kad kitą pavasarį nepasipildytų kiemas dar 5 nelaimingais kačiukais.

Kartais taip sunku rašyti tokius pagalbos prašymus ir jausti, kad viltis padėti tokia nedidelė, kai tuo tarpu yra pilna mažesnių, gražesnių, paklausesnių, kurie daug greičiau atkreipia visų dėmesį. Tačiau ne kartą teko įsitikinti- retai, bet stebuklai įvyksta. O gal padėsim jam įvykt ir šįkart?

Galėdami kažkuo pagelbėti, priglaust vieną ar abu šiuos kačiukus, skambinkite jų likimui neabejingai Irenai 8 670 30618, jei galite pagloboti laikinai, skambinkite „Naminukams” 8 648 30077.
Jei galite paremti katės mamytės sterilizacijai, paaukoti galite į „Naminukų” sąsk. Mokėjimo paskirtyje nurodant „Tilto mamytei”:

VšĮ „Naminukai“
Kodas: 302712405 
A/S: LT 55 7300 0101 3031 2940 (Swedbank)

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt