Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mažam, suluošintam kačiukui reikia pagalbos

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš porą dienų paskambino vaikinas ir pranešė, kad prie gatvės rado sužeistą, šlapią, mažą kačiuką. Kaip pats pasakė, daugiausia ką galėjo padaryti, nunešti jį toliau nuo gatvės į krūmus ir palikti...

Prieš porą dienų paskambino vaikinas ir pranešė, kad prie gatvės rado sužeistą, šlapią, mažą kačiuką. Kaip pats pasakė, daugiausia ką galėjo padaryti, nunešti jį toliau nuo gatvės į krūmus ir palikti... Vaikinas apskambino visas gyvūnų globos organizacijas ir, deja, visur sulaukė to paties atsakymo – vietų nėra. Nebeturim jos ir mes. Bet ramybės niekaip nedavė mintis, kad kačiukas taip ir liks gulėti krūmuose nesulaukęs pagalbos. Dar nežinodami, kur jį padėsime, jei rasime, kaip ir už ką gydysime, tiesiog sėdome į automobilį ir išvažiavome.

Iš tiesių, gal važiavome tik nusiraminti, tikėdamiesi, kad visgi jo neberasime, kad jį bus pamatę kokie neabejingi praeiviai ir nusprendę jam padėti, nes visgi nuo skambučio jau buvo praėję nemažai laiko...

Deja, ieškoti ilgai neteko. Jis vis dar buvo ten. Vos atvykę prie judrios gatvės, kiek tolėliau pievoje, iškart išvydome mažą, susirietusį kamuoliuką. Tai buvo suvargęs, šlapias, neišvaizdus, miegantis kačiukas. Iš pradžių į galvą dingtelėjo mintis, kad pavėlavome, bet kai mažylis pakėlė galvą, atsidusome lengviau.

Griebėme kačiuką ir važiavome tiesiu taikymu į veterinarijos gydyklą. Spėjama, kad kačiukas gali būti arba suspardytas, arba partrenktas automobilio, arba iš aukštai išmestas. Sumušta priekinė lūpa ir išmušti keli, tik neseniai spėję užaugti dantukai, palyginus niekis su tuo, kad mažylis visiškai nevaldo priekinės kojytės. Gydykloje buvo atliktas rentgenas, kuris kaulų lūžio neparodė, tad bėdos reiks ieškoti giliau. Kačiukui kol kas paskirtas gydymas antibiotikais, nes prie suluošinimo, mažylis dar ir stipriai peršalęs (matyt, ilgai gulėjo po lietumi).

Kačiuką praminėme Goku – ne dėl to, kad būtų labai galingas, o dėl to, kad tikime, jog stiprus vardas gali jam padėti pasveikti! O gal galite padėti pasveikti ir Jūs?

Gokui skubiai reikia apžiūros pas specialistą traumatologą ir tyrimų, padėsiančių sužinoti, nuo ko pradėti jo kojytės gydymą, taip pat jam reikalingas jėgas atstatantis, nepigus maistelis ir leidžiami antibiotikai bei vitaminai.

Žinome, kad gražiam, mielam gyvūnėliui visad atsiranda daugiau neabejingų žmonių, bet patikėkite, be mūsų ir Jūsų palaikymo, kačiukas Gokas daugiau nieko neturi. Tik visi kartu galime paversti jį sėkmės kūdikėliu! Parodykime, kad nugalėti kartais gali ne tik grožis, bet ir žmonių nuoširdumas. Parodykime taip, kad nustebtų net pats Gokas!

Šiuo metu mažylis gyvena narvelyje, „Naminukų“ namų balkone, apkamšytas šiltais buteliukais ir tyliai kovoja. Retkarčiais pamurkdamas ir pažiūrėdamas pilnu dėkingumo žvilgsniu.

Padėti Gokui pasveikti galite, nors po truputį paaukoję į „Naminukų“ sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodydami „Gokui“:

VšĮ „Naminukai“ Kodas: 302712405 A/S: LT 55 7300 0101 3031 2940 („Swedbank“).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt