Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 10d. 19:31

Mažas rainiukas konteinerio šešėlyje: ieškom namų arba laikino prieglobsčio

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Kaip gerai, kad jis toks mažas mažas...  Kaip gerai, kad jis nieko nesupranta. Nesupranta, jog patupdytas prie konteinerių ne kaip jų prižiūrėtojas, o kaip gyventojas. Kaip maža š...

Kaip gerai, kad jis toks mažas mažas...  Kaip gerai, kad jis nieko nesupranta. Nesupranta, jog patupdytas prie konteinerių ne kaip jų prižiūrėtojas, o kaip gyventojas. Kaip maža šiukšlė. Mažas, drebantis rainiukas, blizgančiom akim, konteinerio šešėlyje.

Kaip gerai, kad jis matomas, nors ir mažas mažulytis. Nors ir niekam nereikalingas. Kaip gerai, kad mes dar neapakę ir nenusisukam pamąstę, jog gaila, bet „niekuo negalim padėti“.

Ačiū Aistei, kuri atsitiktinai ėjo pro šalį ir tarsi netyčia pamatė, jog šalia tos, nešvarių nesąmonių krūvos, kažkas kvėpuoja. Kažkas vertingo, lyg atsidūręs ten kur nepridera, lyg irgi- netyčia. Ir žvelgia taip atvirai ir naiviai, galbūt šiek tiek pabūgęs, tarsi klaustų: „O kas dabar...?“

„O dabar, konteinerių rainiuk, tavo gyvenimas pasikeitė! Dabar tu jau ne vienišas. Dabar tu rūpi tiems, kurie tave rado ir mums, -kurie nori padėti tau pakliūti į tikrus namus, į tavo namus!"

Mieli rainiukų mylėtojai, mes ieškome svarbiausio šios istorijos herojaus: žmogaus, kuriam šis mažylis rūpėtų labiausiai... Kurį šis rainiukas pamils su laiku, nes dabar jis dar mažas mažas! Ieškome žmogaus, kuris dar turėtų galimybę kurį laiką pamaitinti kačiuką specialiu pienuku „Kitty Milk“, kurį įduotų Aistė kartu su mažyliu.

Jei neturite galimybės pasilikti kačiuko su visam, bet norite pagelbėti, galbūt galite suteikti rainiukui laikiną globą bent kelioms savaitėlėms kol paūgės? Deja, jo gelbėtoja neturi tam galimybių. Mažylis- fantastiškas, bet kaip ir tikras kūdikėlis, reikalauja rūpesčio: šilto pienuko, pamasažuoto pilvuko, minkšto guoliuko ir žinoma meilės...

Galėdami suteikti mažyliui namus, arba laikiną globą (priežiūros priemonėm globėjai būtų aprūpinti), skambinkite Aistei 8 601 27412 arba gyvūnų globos organizacijai „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt