Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mažoji Coliukė ieško namų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Nereikalinga, visai niekam nereikalinga. Nes gimiau soduose, o soduose gimsta tik nereikalingi šuniukai...

Nereikalinga, visai niekam nereikalinga. Nes gimiau soduose, o soduose gimsta tik nereikalingi šuniukai. Ypač jei jų mamos neturi namų. O gal maži šuniukai apskritai niekam nereikalingi... Tai pirmoji gyvenimo tiesa, sakė mama. O antroji – kad reikia saugotis dvikojų padarų, vadinamų žmogais. Žmonėmis. Augom pas mamą keturiese. Brolis ir dvi sesės buvo smalsūs, ir, kai atvažiavo jų išsivežti tetos iš „Penktos kojos", visai nesisaugojo. „Penkta koja" – tai tokia vieta, kurioje gyvena nereikalingi šuniukai.

Aš pasislėpiau po varnalėša, todėl likau su mama. Naktys ilgėjo ir darėsi vis šaltesnės. Ir valgyti nebuvo ką. Todėl kai vėl atvažiavo tetos, pagalvojau, tebūnie. Blogiau nebus. Pasidaviau.

Dabar laikinai gyvenu Vilniuje, tuose pačiuose namuose, kur buvo ir mano brolis su sesėmis. Jei labai pasistengiu, dar galiu užuosti jų kvapą. Ten dar yra keturios tetos taksės, kurios manimi labai domisi, visaip uosto ir baksnoja nosimis. Bet man jos nebaisios, nors atrodo tikros dramblienės, lyginant su manimi. Pirmą naktį truputį paverkiau, nes labai ilgėjausi mamos. Paskui įsidrąsinau, netgi išmokau žaisti su tetomis ir žaisliukais.

Esu labai panaši į savo sesutę Coliukę, tik dar mažesnė. Nuotraukose net sunku atskirti. Mano kailiukas trumpesnis ir labiau kanapėtas. Dar taip trumpai gyvenau, kad nelabai daug galiu papasakoti apie save. Globėja mane vis giria už sumanumą, o aš juk nieko ypatingo nedarau. Žinau, kur mano dubenėlis, kur laikraštis ir mano lovelė. Esu miniatiūrinė šunytė, na, visiškai miniatiūrinė. Kaip sako globėja, 2 kg džiaugsmo. Už brolį dvigubai mažesnė.

Užmiršau pasakyti, kad grįžo mano brolis, kuris jau buvo radęs namus. Alergija (nelabai žinau, ką reiškia tas žodis, bet jau suprantu, kad jis toks pat negeras, kaip „užsienis, Grinda, eutanazija". Brolio sugrįžimas buvo laimingiausia mano gyvenimo diena. Dabar turiu su kuo žaisti.

Kita laimingiausia mano gyvenimo diena bus tada, kai turėsiu savo namus, kaip tos taksės, su kuriomis dabar gyvenu. Dar norėčiau turėti savo vienintelį, patį geriausią, patį brangiausią žmogų. Galėčiau prie jo prisiglausti ir tyliai šnopuoti į kaklą. Arba atsigulti ant kojų arba šlepetės ir žiūrėti jam į akis.

Jeigu aš Jums patikau, skambinkite mano globėjai Jūratei: 8 699 04254

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt