Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 17d. 12:32

Mažoji katytė Skruzdėlytė ieško namų

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Mes ją pavadinome Skrudėlyte. Kodėl taip, o ne kitaip? Todėl, kad ji visai mažulytė, miniatiūrinė, be galo minkšto šokoladinio kailiuko savininkė. Pasižiūrėjus į ją kitokių minčių...

Mes ją pavadinome Skrudėlyte. Kodėl taip, o ne kitaip? Todėl, kad ji visai mažulytė, miniatiūrinė, be galo minkšto šokoladinio kailiuko savininkė. Pasižiūrėjus į ją kitokių minčių ir nekilo. Mažylei vos trys mėnesiukai.

Katytės istorija panaši į animacinio filmo herojaus skruzdėliuko, kuris turėjo grįžti namo iki saulė nusileis, kitaip skruzdėlynas būtų uždarytas ir jam tektų nakvoti lauke. Pamenate – „Tuoj saulė nusileis, nieks namo neįleis“?

Taip nutiko ir mūsų Skruzdėlytei. Vieniša ir niekam nereikalinga, liūdna, sušalusi, didelio miesto gatvėje. Pavėlavo grįžti namučio, todėl susisukusi ir pavargusi prigulė ant šaligatvio ir graudžiai pravirko. Pasisekė mažytei, kad kaip tik tuo metu pro šalį ėjo neabejingas vyriškis, priglaudė mažąją, suteikė saugų ir jaukų prieglobstį, bei pažadėjo surasti namus, kuriuose „saulė niekada nenusileis“, kuriuose bus šilta, gera, miela.

Veterinarės apžiūrėta Skruzdėlytė yra visiškai sveikutė, jau gavusi vaistų nuo vidaus ir išorės parazitų, soti, žaisminga, šiek tiek padykusi. Labai puikiai sutaria su kitomis kartu gyvenančiomis katytėmis ir vis žaisdama bando gaudyti jų uodegėles. Skruzdėlytė žaidžia labai atsargiai, nenaudoja nagučių, nesidrasko, turi nuostabų charakterį, vos pajutusi žmogaus prisilietimą ima murkti. Tuo pačiu yra vaikiškai smalsi – juk kaip tik dabar ir vyksta tas didysis Skruzdėlytės pasaulio pažinimas.

Nepraleiskite įdomiausių Skruzdėlytės gyvenimo akimirkų, priimkite ją į savo namus ir pažinkite katytės pasaulį kartu su ja.

Kontaktai: 863560785 (tik skambučiams). Katytė šiuo metu gyvena Marijampolėje, bet transporto į kitus miestus ieškotume kartu su naujais šeimininkais.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt