TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Mažos katytės Sarijos istorija

Šaltinis: 15min
0
A A

Nežinau, kodėl, bet pavadinau ją Sarija. Tariant šį vardą vaizduotėje šmėsteli kažkas lengvo, švelniai spalvingo ir labai gražaus- būtent tokia ši maža katyė buvo kai pamačiau ją...

Nežinau, kodėl, bet pavadinau ją Sarija. Tariant šį vardą vaizduotėje šmėsteli kažkas lengvo, švelniai spalvingo ir labai gražaus- būtent tokia ši maža katyė buvo kai pamačiau ją pirmą kartą. O šiandien žiūriu į ją ir netikiu, kad čia ji, ta pati mažylė, kurią prieš kelias savaites nemeluodamas galėjai vadinti gražuole. Ta pati, bet kita.

Kas nutiko tau, Sarija?

Ši sunykus, serganti, maždaug 3-4 mėn. katytė įsikūrusi Justiniškių gatvėje, prie mokyklos, kur glaudžiasi nemaža laukinių kačių kolonija. Pastebėjau ją kai vykdėme sterilizacijos projektą. Ir nuo pat pradžių ji pasirodė kitokia. Mažytė, o akys kaip suaugusios... Tuo tarpu kai kitos katės nerimąstingai laukė maisto, ji laukė to, kuris tą maistą atneša: aštuoniasdešimtmečio senuko, kuris kasdien tą pačią valandą atvyksta pas jas, kad pamaitintų ir atvyksta pas ją, kad paglostytų. Nes ji vienintelė iš visų norėjo būti glostoma, ir senukas visai nesibodėdamas jos šlapio, blusėto ir purvino kailio švelniai braukė per jį ranka ir iš namų atsivežtomis šukomis, nes norėjo ja pasirūpinti tiek, kiek įmanoma pasirūpinti maža, sergančia katyte gatvėje.

Kas toliau? Išsigandau, kaip baisiai ji pasikeitė per kelias savaites, kaip rožinė nosytė virto balta, kaip uždarą guolį po stogeliu pakeitė atvira pievutė mokyklos kieme, kaip nebaisu jai tapo tiesiai ant jos pilantis lietus, kaip neįdomios pasidarė senuko atvežtos žuvytės. Ji pasidavė. Lyg nesitikėdama nieko gero, lyg vienintelis, kas dar liko geras tai senukas su slepiamomis šukomis kišenėje. Ir tai- jis ne jos, o jai- jis vienintelis.

Sariją išvežėme į klinikos stacionarą tikėdamiesi, kad dar ne vėlu, kad ji gali vėl pradėti norėti gyventi, vėl būti sveika ir graži. Neleidome jai gesti purvo baloje. Ir be kovos nepasiduosime. Prašome pagalbos šioje kovoje. Viena naktis stacionare Sarijai kainuoja 12 Lt, antibiotikai, vitaminai, vaistai nuo parazitų ir visos kitos gydymo išlaidos, kurių prireiks, skaičiuojamos atskirai. Turbūt stacionare Sarijai reikės praleisti mažiausiai kelias savaites, laukia nemažos išlaidos, todėl prašome jei tik turite galimybę prisidėti, kad ir po labai nedaug, būsime dėkingi už pagalbą.

Paaukoti galite į „Naminukų“ sąskaitą mokėjimo paskirtyje nurodant „Sarija, pasveik“:

VšĮ „Naminukai“
Kodas: 302712405
A/S: LT 55 7300 0101 3031 2940 (Swedbank)

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt