Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 30d. 11:06

Mažučiai pasmerktieji: prašome vilties

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Į Vilniaus sanitarinę tarnybą šeštadienį atnešti nauji mažučiai kačiukai. Neskiepytiems jiems gresia mirtis nuo ten sklandančių virusų, sulig kiekviena valanda ir diena vis...

Į Vilniaus sanitarinę tarnybą šeštadienį atnešti nauji mažučiai kačiukai. Neskiepytiems jiems gresia mirtis nuo ten sklandančių virusų, sulig kiekviena valanda ir diena vis labiau. Prašome, ištieskite pagalbos ranką! Labai trūksta laikinai globoti galinčių žmonių: savanoriai ir prieglaudos nebepajėgia perimti visų pasmerktųjų, ir lieka tik bejėgiškai žiūrėti, kaip pakeičiamas statusas į "mirė" dar vienam ir dar vienam nelaimėliui... Bet jie juk nekalti, kad šeimininkai, jei taip galima juos vadinti, neturėjo atsakomybės. 

Prašome susisiekti, jei kas gali suteikti jiems namus bent kelioms savaitėms, kol galės gauti skiepą ir susidarys imunitetas... Tada būtų lengviau rasti globą kitur ir pradėti dovanotis. O jeigu nebegalėsite išsiskirti su šiais meilučiais naminiais katinukais, tuo geriau, palinkėsime jums ilgų metų kartu!

Kačiukai kol kas neturi vardų, jie, kaip kaliniai, turi tik registracijos numerius. Pirma šeimyna, 170, 171, 172, 173 - 2 mėn. mažyliai ir smulkutė mamytė. Antra šeimyna - 3 mėn. katytės 168, 167. Visi naminiai.

Jei galite padėti, skambinkite savanorėms tel. 865354521 arba 865244093. Bandykime rasti išeitį drauge. (Katinukai atiduodami tik pilnamečiams asmenims.)

Įkeltame video - viena katytė iš antros šeimynos, kuri jau pateko į namų globą. 

 

Temos: 1 Viltis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt