Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mažutė pamestinukė ieško namų

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Žolė tokia didelė, šalta, o aš tokia maža... Asfaltas toks kietas, o aš dar nepamiršau šilto mamos kailiuko, dar kutena nosį jos kvapas... Nepamiršau savo mamos, bet neberandu...

Žolė tokia didelė, šalta, o aš tokia maža... Asfaltas toks kietas, o aš dar nepamiršau šilto mamos kailiuko, dar kutena nosį jos kvapas... Nepamiršau savo mamos, bet neberandu jos. Atėmė. Atskyrė. Juk geros mamos nepameta vaikų prie prekybcentrių, o mano mama buvo gera ir graži, visai kaip aš. Pasisekė, kad mane rado ir parnešė namo.

Man tik vienas mėnuo, akytės dar mėlynos (vėliau spalva pasikeis). Man labai reikia šilumos ir dėmesio, rūpesčio ir meilės. Užauginkit mane, neleiskit nuvysti! Priglauskit ir pasiimkit mane - tam, kad išgelbėtumėt, ne tam, kad išduotumėte.

Mane vadina mažulyte, vargšiuke, aukseliu, gražuole, - kuris iš tų vardų tikras, nežinau. Tikras turbūt bus tas, kuriuo mane pavadins šeimininkai. Taip, juk mano šeimininkai išrinks man vardą! Tai bus šaunu! Laukiu tos valandos, žiūriu globėjai į akis kupinu pasitikėjimo žvilgsniu, o ji šypsosi, truputį graudžiai, nes negali manęs pasilikti.

Bet tikrai yra žmogus, kuris ieško mažutės katytės, nori tūpčioti apie ją ir stebėti, kaip auga ir gražėja. Gal jūs tokį, gailestingą ir rūpestingą, pažįstate?

Susisiekite su globėja Laura, tel. 864568724, el. paštas llauritaa@gmail.com.

Mažulytė katytė globojama Vilniuje.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt