Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mažutis balsingasis Džo ieško savo šeimininkų

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Mažutis juodas katinukas, kuris dar telpa delne, bet jau žino, kaip parodyti meilę. Tik pamatęs žmogų, jau murkia, minko kojytėm, labai nori būti ant rankų, o jau jo balselis,...

Mažutis juodas katinukas, kuris dar telpa delne, bet jau žino, kaip parodyti meilę. Tik pamatęs žmogų, jau murkia, minko kojytėm, labai nori būti ant rankų, o jau jo balselis, pamatęs, kad kas nors šalia, bet jo nepaima...

Iš kur jis toks mažas ir gražus atsirado, to tiksliai nežinom, nes jis buvo pastebėtas dideliame sanitarinės tarnybos narve. Sėdėjo, net bijodamas pakrutėti, kurgi nebus baisu, kai tu toks mažytis „nedraugiškame pasaulyje“.Mažučiui, visgi pasisekė, jį., mažą ropliuką, atvežė į šiltus namus, nuprausė, pamaitino ir paglostė, bet tai laikini namai.

Katinėlis gavo vardą Džo, Džoniukas, jis mažas atradėjas, murkliukas ir švelniukas. Jam labai reikia savų, nuosavų šeimininkų. Jis taip nori būti ant rankų, kad labai sunku atplėšti nuo savęs ir įdėti į narvelį, o tenka, nes jis toks mažas, o šalia kitas, didelis katinas.

Jam reikia ypač daug globos ir rūpesčio, nes jis per anksti atimtas iš mamytės. Gal yra, kas jį gali paimti, parsinešti namo ir pasakyti, kad rūpinsis juo visada ?
Kačiukui maždaug 1,5 mėnesio, jis apetitu nesiskundžia, o ypač mėgsta vištieną, moka naudotis dėžute, labai mielas ir gražus. Jis laukia tavęs vienintelio.

Jei  galite būti jo šeimininkais, skambinkite tel.861295611
gina@beglobis.lt

Vilnius

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt