Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mažylė šunytė Pinkė VĖL ieško namų!

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Pinkei bei jos broliams ir seserims buvo tik 2 savaitės, kai žmonės nusprendė atsikratytai mažyliais ir to padaryti paprašė benamių.

Pinkei bei jos broliams ir seserims buvo tik 2 savaitės, kai žmonės nusprendė atsikratytai mažyliais ir to padaryti paprašė benamių. Šie jais atsikratyti net neketino, susuko į šiltus megztinius mažyčius puškučius ir laukė stebuklo. Žinoma, nei sąlygų jais rūpinti, nei žinių, kaip tai daryti, žmonės neturėjo.

O tada apie juos sužinojome ir mes. Netrukus, supakuoti į plastikinę vonelę, jie keliavo į saugų gyvenimą, pas mūsų savanorę ir globėją Gintarę. Jos laukė nelengvas žingsnis – bemiegės naktys, pampersai ir pieno mišiniai... Tačiau ji puikiai susitvarkė ir išaugino sveikus 7 šuniukus!

Prasidėjo mažių dovanojimas. Visi gana greitai rado savuosius namus, Pinkė buvo viena pirmųjų. Tačiau štai praėjus beveik lygiai 2mėn ją grąžino!

Ir nepagalvokite, kad tai todėl, jog Pinkė negera. Neee, išsiskyrė pora ir nei vienam iš dviejų žmonių jos neprireikė...

Bet Pinkė dėl to visai neliūdi! Mažė džiaugiasi vėl grįžusi į Vilnių, laiminga strakalioja, kieme laksto, o nusikalusi užmiega net mašinoje. Taip, Pinkė – tikra šaunuolė, o be to ir nebe mažas leliukas, jai maždaug 3,5–4mėn., todėl ir visus savo „reikaliukus“ stengiasi atlikti lauke. Pinkė visai ne pėsčia ir jeigu jai koks „draugas“ nepatiks, ji jam tai parodys, gražiai, bet aiškiai, nors šiaip labai su šunimis draugauja, tik kartais jų išsigąsta.

Pinkė išdykusi, bet ji juk dar visai jauna, todėl visokių iškadų būsimiems šeimininkams gali iškrėsti. Žinoma, atitinkamai auklėjant Pinkė žada būti puiki draugė ir palydovė.

Pinkė ieško atsakingų ir rūpestingų šeimininkų, kurie jos nebeišduotų, ją mylėtų, labai ja rūpintųsi bei vadovautųsi posakiu: „Without animals my house would be clean, my wallet would be full, but... my heart would be empty“.

Pinkė dovanojama tik sutinkantiems ją paskiepyti ir sterilizuoti, tam bus taikoma nuolaida.

Susižavėjot? Skambinkite, rašykite: 862040138, guste.mic@gmail.com Vilnius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt