Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mažylis Rondo ieško rūpestingų šeimininkų

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Gyvybė visada buvo ir bus didžiausia vertybė, nesvarbu, ji būtų žmogaus ar mažo, dar nė dviejų mėnesių neturinčio katinėlio.

Gyvybė visada buvo ir bus didžiausia vertybė, nesvarbu, ji būtų žmogaus ar mažo, dar nė dviejų mėnesių neturinčio katinėlio. Neabejinga mergina rugpjūčio 10-osios naktį išgelbėjo mažą trapią, visai neseniai šį pasaulį išvydusią gyvybę. Juk tai didžiausia dovana, kurią žmogus tik gali gauti per visą savo gyvenimą.

Bet apie viską iš pradžių... Rugpjūčio 8-ają, į Senamiestyje esantį sandėliuką, pro supuvusį stogą, įkrito mažas kačiukas. Mažylis dvi dienas, ir dvi naktis be paliovos verkė, raudojo širdį draskančia rauda ir beviltiškai kvietėsi pagalbos. Tik po dviejų dienų pavyko surasti žmones, kuriems priklauso sandėliukas ir kačiuką išgelbėti iš drėgnos pašiūrės, kuriame jis tiek laiko praleido be vandens, be maisto, be šilumos ir... be mamos.

Kačiuką radusi mergina nedelsiant nuvežė jį apžiūrai pas veterinarą. Mažyliui paskirti vitaminai ir kitokie sveikatą stiprinantys preparatai, lašinami vaistai į akytes, o jų paburkimas akivaizdžiai mažėja sulig kiekviena procedūra. Mažylis Rondo (tokį vardą gavo katinėlis) savo mažomis letenėlėmis tvirtai įsikibo į gyvenimą ir nesiruošia jokioms negandoms nusileisti.

Šis nuostabus kačiukas gali tapti ištikimu Jūsų draugu, nuoširdžiai mylinčiu ir atsidavusiu. Mažylį radusi mergina mielai jį pasiliktų sau, ypač po to, kai atidavė jam tiek savo rūpesčio ir pastangų, tačiau jos katinas į Mažylį Rondo žiūri kaip į priešą, įsibrovusį į jo nuosavą teritoriją ir skriaudžia jį.

Labai norėtume, kad į šį laišką atsilieptų patikimi žmonės, kurie norėtų turėti mielą, gerą ir draugišką katinėlį, ir kuriam būtų pasiruošę atverti savo namų jaukumą, suteiktų nuoširdų rūpestį. Maistas, kraikas, lovytė, akių lašiukai, visas gydymas jam jau yra apmokėti, padovanotume jį naujiesiems šeimininkams visiškai sveiką ir viskuo aprūpintą.

Jeigu patys neturite galimybės laikyti gyvūnėlio, gerai pagalvokite, ar neturite draugo ar pažįstamo, kuris galbūt norėtų priglausti Mažylį Rondo?

866225503, Raminta (Vilnius).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt