Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Meilus ir draugiškas katinukas Rokis ieško namų

Šaltinis: 15min
0
A A

Katinukas Rokis labai draugiškas, burzgutis, trintukas. Labai mėgsta žmogaus dėmesį. Savanorių pr., Vilniuje, kur gyvena šimtai beglobių kačių, atsirado Rokis. Drąsiai ėjo iškėlę...

Katinukas Rokis labai draugiškas, burzgutis, trintukas. Labai mėgsta žmogaus dėmesį.

Savanorių pr., Vilniuje, kur gyvena šimtai beglobių kačių, atsirado Rokis. Drąsiai ėjo iškėlęs galvą, demonstravo savo iškeltą užriestu galiuku uodegą, bendravo su praeiviais, o kad jį pastebėtų ir įsidėmėtų, garsiai rėkė, priėjęs įnirtingai trynėsi į kojas ir pynės po jomis tiek, kad nustovėt neina. Jei niekas nereagavo, lėkė net iki parduotuvės durų, ten ieškojo užtarėjų, o ir ten nieko nepešęs, bandė net automobilius „stabdyti“... Dar valanda, dvi, ir iš vargšo naminio mažo žioplio liktų tik blynas ant Savanorių prospekto asfalto.

Gyventojai spėja, kad jis iškrito per balkoną: švarutis, gražutis, meiliausias visam pasauly! Nebijo nieko ir myli visus sutiktus. Akivaizdu, gyvenęs namie, ne po balkonu. Tiesa, buvo patyręs kažkokią akies traumą arba turi įgimtą defektą. Čia reikalinga okulisto konsultacija. Defektas nežymus, gal net gydytas! Tik Rokio niekas neieškojo. Tas baisus kiemas, kuriame atsirado šis meilūnas, siaubo ir velnių apsėstas: ten nevengiama skriausti beglobių juos nuodijant, užkalant rūsiuose (tyčia), žudant prieinančius artyn – patiklius.

Rūsį turime tik tiek, kiek Rokio neišgirs namo gyventojai. Kasdien mums primenama, kad žadėta laikina
Buvo rasta globa iki vasaros pabaigos. Kaip žinia, iš vasaros liko tik prisiminimas ir ... Rokis, kurio globa iš naminės persikėlė į rūsį – drėgną, šaltą ir nesaugų. Kitų variantų, deja, nėra. Kad ir kaip ieškome globos mūsų išgelbėtiems su laikina (trumpalaike) globa, pasiūlymų globai iki padovanojimo nesulaukiame. globa ir vasara seniausiai baigėsi ir mes nesilaikome pažado paimti gyvūną sutartu laiku.

Rokiui 6 mėnesiai. Skambinti tel. +370 670 68156, +370 615 58898, +370 689 73782.

rašykite: info@rainiukas.lt
skaitykite: http://www.rainiukas.lt
prisijunkite: http://www.facebook/rainiukas.vsi
Rekvizitai paramai:
VŠĮ RAINIUKAS, 302733794
A/S LT 56 7300 0101 3075 8928
Nepaliksime bėdoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt