Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mes irgi norime turėti namus!

Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki, mielieji žmonės, kurie skaitote šį mūsų prašymą. Taip, mes norime jūsų kai ko paprašyti, bet apie viską iš pradžių. Mes esame, du katinėliai, galima sakyti- likimo draugai....

Sveiki, mielieji žmonės, kurie skaitote šį mūsų prašymą. Taip, mes norime jūsų kai ko paprašyti, bet apie viską iš pradžių.

Mes esame, du katinėliai, galima sakyti- likimo draugai. Likimas suvedė mus, mat abu gyvename toje pačioje gatvėje, valgome iš tų pačių indelių. Nepaisant to, kad neturime tikrų šeimininkų, mes turime dvi geras moteris- mūsų šerėjas. Jos mus pašeria, pastatė dėžutę, kad būtų šilčiau. Jos taip pat pastebi, kad abu mes esame labai skirtingi. Mano likimo draugas, marmuriniu kailiuku, apsigyveno čia, kur gyvename dabar, anksčiau už mane, kaip sako mūsų šėrėjos, praėjusį pavasarį. Jis labai ramus katinėlis, stoto kaip statinaitė, t.y. apvalainas. Jis turi labai gražias gintarines akis, kurios be galo dera prie jo kailiuko. Ant žmonių jis niekada nepyksta, tiesa, iš pradžių jam reikia susipažinti, kad suprastų, kas tai per žmogus. Dar šėrėjos sako, kad nežino, jis mergaitė ar berniukas, bet mano,kad jis gali būti sterilizuotas pagal PSP programą. Aš nežinau, kas ta PSP programa, bet manau, kad tai nieko blogo. Tai tiek, apie mano draugą, o dabar papasakosiu apie save.

Aš į šitą vietą, kur gyvenu, atklydau visai neseniai, gal prieš mėnesį, ir nusprendžiau pasilikti. Turiu pasakyti, kad esu dar visai jaunas katukas, man gal pusė metų, ne daugiau. Šėrėjos sako, kad vienas iš mano tėvų galėjo būti siamo veislės, nes mano kailiukas labai panašus į siamų. Dar turiu mėlynas akis. Tiesa, šerėjos nežino mano lyties, nes aš ją slepiu, kad būtų įdomiau. Bet svarbiausia, aš labai meilus katinėlis, labai noriu šnekėtis su žmonėmis, būti glostomas ir mylimas. Kažkam iš Jūsų aš būčiau geriausias draugas.

Taigi, miau, miau, miau, gerieji žmonės, aš prašau jūsų, suteikite man ir mano draugui tikrus namus, arba bent jau laikiną globą!  Galite mus paimti ir po vieną ir kartu.

P.s. Katinėliai dovanojami tik atsakingiems žmonėms ir ne veisimui. Kontaktai: tel. 862951242 ( pageidautina SMS žinutėmis, išskyrus darbo dienas nuo 8 iki 15 valandos), el. paštas senkeviciute.greta@gmail.com .

 
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt