Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 rugpjūčio 20d. 16:28

Mielas mažutis katinėlis ieško namų arba laikinos globos

Šiandien jūsų gerumo tikisi katinėlis Mažylis. Mažylis rastas numestas Trakuose prie namo vartų. Tada katinėlis buvo dar mažesnis: sunkiai vaikščiojo, pats net neėdė. Tas, kuris...

Šiandien jūsų gerumo tikisi katinėlis Mažylis. Mažylis rastas numestas Trakuose prie namo vartų. Tada katinėlis buvo dar mažesnis: sunkiai vaikščiojo, pats net neėdė. Tas, kuris taip padarė, tikriausiai žinojo, kad ten gyvena gyvūnams neabejingi žmonės.

Dabar katinėlis jau pats ėda, laka, puikiai naudojasi kraiko dėžute, gavęs vaistų nuo išorės parazitų, yra sveikas, pilnai pasiruošęs keliauti į naujus namučius.

Jau šiandien Jūs galite jam padovanoti laimingą bilietą kelionei į vieną pusę – į namus. Katinėlis smalsus, meilus, gerutis, mielas ir žaismingas. Dabar mažylis turėtų gyventi patį gražiausią gyvenimo etapą – vaikystę – linksmą, smagią, nerūpestingą.

Gyvūnų prieglaudose ir pas globėjus gyvena šimtai gyvūnų, kurie laukia pagalbos bei tikisi rasti vietos šeimininkų širdyse. Kiek įmanydami stengiamės skatinti tokių gyvūnų „įsinaminimą”. Žmonių, kurie ryžtasi priglausti „prieglaudinuką/rastinuką” savo namuose po truputį daugėja. Tą galite padaryti ir Jūs. Pasiūlykite Mažyliui savo namus ir... padovanokite jam nuostabią vaikystę, mylėkite, rūpinkitės ir būkite laimingi!

Norinčius katinėlį priglausti visam ar laikinai, prašome skambinti: 867224829, Trakai (būtų galimybė atvežti ir į Vilnių).

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

01:01
00:21
41:07

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt