Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 18d. 10:04

Mieliausias iš mieliausių kačiukas Puku ieško namų!

Šį mažylį, kurį Justiniškių kiemo mergaitės praminė Puku, kartu su broliukais buvo aptiktas po balkonu. Po kelių dienų vienas kačiukų rastas negyvas, kas atsitiko – niekas nežino,...

Šį mažylį, kurį Justiniškių kiemo mergaitės praminė Puku, kartu su broliukais buvo aptiktas po balkonu. Po kelių dienų vienas kačiukų rastas negyvas, kas atsitiko – niekas nežino, bet mergaitės taip išsigando, kad ir likusius mažylius gali persekioti blogas likimas, jog suskubo ieškoti pagalbos.


Iš pradžių mergytės kačiukus nunešė močiutei, kuri maitina to kiemo beglobes katytes, ji mums ir paskambino. Labai sunerimęs, drebantis balsas kitame ragelio gale paaiškino jog įvertindama savo sveikatos būklę ir tai, kad namuose turi ne vieną iš kiemo priglaustą katę, pati močiutė įkopus jau į devintą dešimtį, negali priimti šių „kūdikių“, nes nepasirūpins jais tinkamai, o gatvėje jie mirs.


Vienam iš kačiukų mergaitės pačios atrado namus, o Puku, sutarėme, kad priglaus porai dienų savo namuose, kol „Naminukai“ atlaisvins jam vietelę. Tačiau mergaitės tėčiui pasireiškė alergija ir Puku vėl grįžo į mažą, uždarytą kartoninę dėžutę po balkonu, su dviem dangteliais viduje- viename vanduo, kitame- maistas. Tą pačią dieną ir išvadavome jį iš tos dėžutės.


Ir štai koks jis- jaukus, garsiai murkiantis, drąsus, beprotiškai meilus, norintis žmogaus kompanijos. Puku jau „nublusintas“, naudojasi kraiko dėžute.


Jis laukia gerų šeimininkų! Jeigu tik galite padovanoti jam namus, skambinkite 8 648 30077 (Naminukai, Vilnius) (Jeigu negalime atsiliepti, parašykite žinutę).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt