Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mieliausios išraiškos savininkė Minė ieško namų!

Šaltinis: 15min
0
A A

Kokiu būdu vos mėnesio katytė Minė atsidūrė gatvėje, neaišku, tačiau ji buvo rasta pasimetusi, besiprašanti ant rankų ir lakstanti paskui kiekvieno žmogaus kojas. Kiemo vaikai iš...

Kokiu būdu vos mėnesio katytė Minė atsidūrė gatvėje, neaišku, tačiau ji buvo rasta pasimetusi, besiprašanti ant rankų ir lakstanti paskui kiekvieno žmogaus kojas. Kiemo vaikai išsigandę, kad tokią mažą, išsigandusią katytę partrenks koks automobilis, užbarikadavo ją verkiančią tarpe tarp namų kol atsiras kokia pagalba.


Ačiū Indrei, kuri atsiliepė į „Naminukų“ pagalbos prašymą ir tiesiai po darbų išlėkė gelbėti mažylės ir tą vakarą į globą parsivežė ne tik ją, bet ir netikėtai atsiradusį jos draugą. Minė buvo tokia mažutė ir silpna, kad pirmosiomis dienomis Indrės globoje buvo maitinama kaip kūdikėlis, nes dar pati nemokėjo. Bet ji taip norėjo mokytis ir gyventi, kad per kelias dienas tapo savarankiška!


Dabar Minei maždaug 1,5 mėn., pažinusi jaukią namų aplinką ir gerumą, ji taip pamilo žmones, kad vos pašaukus atlekia kaip šuniukas! Minė- jauki, žaisminga, be galo miela ir turi pavergiantį žvilgsnį. Ją pamilsta kiekvienas, kas susipažįsta, bet Minė ieško to vienintėlio žmogaus, kuris mylėtų ją visą gyvenimą, o ji, žinoma, atsakytų tuo pačiu.


Jei tik galite padovanoti namus ir meilę šio išraiškingo snukučio savininkei, skambinkite jos globėjai Indrei 8 659 02205 arba „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt