Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 7d. 10:10

Mikelandželas: kai nutirpsta sniegas

Kai nutirpsta sniegas, visa kas balta tampa labai ryšku ir pastebima. Tai ir nežinia, kiek laiko šis baltutėlis katinėlis vargo kieme. Kai savo švelnumu patraukė dėmesį, jo...

Kai nutirpsta sniegas, visa kas balta tampa labai ryšku ir pastebima. Tai ir nežinia, kiek laiko šis baltutėlis katinėlis vargo kieme. Kai savo švelnumu patraukė dėmesį, jo kailiukas jau buvo spėjęs išsitepti tepalais, ausytės galiukas apsvilti; ko gero gelbėdamasis nuo šalčio jis miegodavo po automobilių kapotais.
Galu gale nuovargis, pavojai ir baimės nugalėjo katinėlį, jis priėjo prie benamiukus maitinančios moters, prigludo ir lyžtelėjo ranką. O tada kantriai, iš paskutinių jėgų sekė ją iki namų. Taip katinėlis atsidūrė vonios kambaryje, nes daugiau toji moteris neturi kur jo apgyvendinti.
Gavęs vardą – Mikelandželas – katukas prisivalgė ir griuvo miegui, visą parą jis tik miegodavo, užvalgydavo ir vėl miegodavo, dar spėdamas kelis kartelius lyžtelėti moteriai ranką.
Mikelandželui kokie 1-2 metukai, ausytės švarios; nagučių karpymą, vaistukų gėrimą, kailiuko valymą Mikelandželas atlaikė didvyriškai, neprieštaraudamas, o gal net besidžiaugdamas, kad visas gatvės košmaras liko praeityje.
Labai prašome padėti Mikelandželui, jei negalite suteikti jam pastovių namų, tai gal galėtumėte priimti jį į laikiną globą, nes sudėtinga katinėliui laukti savo šanso uždarytam vonioje. Padėkite!
Jonava, 863005977, dokumentas@super.lt

Temos: 1 Mikelandželas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt