Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 22d. 12:17

Mirtini spąstai: kai gyvūnas traiškomas gyvas

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Kokį siaubą, baimę, skausmą patirtum, jei staiga būdamas ten, kur, atrodo, buvo šilta ir saugu, būtum pradėtas traiškyti gyvas? Būtent taip vėlyvą lapkričio 21 dienos vakarą...

Kokį siaubą, baimę, skausmą patirtum, jei staiga būdamas ten, kur, atrodo, buvo šilta ir saugu, būtum pradėtas traiškyti gyvas?

Būtent taip vėlyvą lapkričio 21 dienos vakarą atsitiko vienam gyvūnui – kieme gyvenančiai katei, kuri slėpdamasi nuo rudens šalčio ir vėjo palindo po mašinos kapotu ir šildėsi prie variklio.

Iš namų išėjęs vyras nieko nenutuokdamas sėdo į mašiną ir ją užvedė. Mašina sunkiai užsivedė, vyras bandė dar kartą... Staiga pamatė kaimyną, kuris kažką šaukė. Išlipęs iš mašinos vyras išgirdo silpną kniaukimą, o pakėlęs mašinos variklio dangtį pamatė kraupų vaizdą – užstrigusios, paklaikusios iš baimės ir skausmo katės akis, kruviną snukutį.

Vyras puolė skambinti gyvūnų globėjams ir susisiekė su Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Vilniaus skyriumi. Nuvykę į nelaimės vietą, gyvūnų gelbėtojai suprato, kad ištraukti užstrigusios mašinos ventiliatoriuje katės patiems nepavyks. Mašinos šeimininkas iškvietė autoserviso Tova specialistą. Atvykęs meistras labai atidžiai, rūpestingai ir kruopščiai, kad tik nepakenktų gyvūnui, išardė reikalingas detales ir išėmė ventiliatorių. Tada gyvūnų gelbėtojai galėjo perimti iškankintą, iš skausmo paklaikusią katę. Tik autoserviso  Tova  darbuotojo dėka ir pastangomis gyvūnas buvo išvaduotas. Todėl išgelbėtą katytę gyvūnų globėjai pavadino Tova

Tova buvo nugabenta į veterinarijos gydyklą, kur jai suteikė pirmą pagalbą – sulašino skysčius, suleido vaistus nuo skausmo. Tovos būklė buvo labai sunki – temperatūra nukritusi iki kritinės. Kitą dieną ją apžiūrėjo traumotologas. Tovai dideli sumušimai ir kraujosrūvos. Nuplėšta dešinė ausytė, smarkiai sumušta akis. Mažylei labai pasisekė, jai nelūžę kaulai ir žandikaulis.

Tova šiuo metu gydoma veterinarijos gydykloje. Jei turi būti leidžiami antibiotikai, stiprinamas organizmas. Jei jums pagailo vargšo gyvūno ir norite padėti Tovai pagyti, galite jos gydymui ir išlaikymui pervesti lėšas į Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus sąskaitą.

Mūsų rekvizitai:
Pavadinimas: Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius
Registracijos adresas: S. Stanevičiaus g. 45-23 LT-07115, Vilnius
Įstaigos kodas: 125535218

Sąskaitos nr.: LT047300010002464463 (Swedbank)
Banko kodas: 73000
SWIFT kodas: BIC-HABALT22

LT467044060000907966 (SEB bankas)
Banko kodas: 70440
SWIFT kodas: CBVILT2X

Labai dėkojame!

Taip pat jei norėtumėte priglausti savo namuose išgelbėtą katytę Tovą, suteikti jai namus, šilumą ir meilę bei apsaugoti nuo tokių baisių gatvės pavojų, galite skambinti tel. 865244093, 865354521, 865225229
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt