Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Misija neįmanoma: katytės gelbėjimas siaučiant pūgai

Šaltinis: 15min
0
A A

Kasdien gyvūnų globos veikloje pasitaiko sudėtingų situacijų, bet kai kurios ekstremalesnės už kitas. Jūsų dėmesiui - istorija, kurią papasakojo „SOS gyvūnų“ prieglaudos vadovė...

Kasdien gyvūnų globos veikloje pasitaiko sudėtingų situacijų, bet kai kurios ekstremalesnės už kitas.

Jūsų dėmesiui - istorija, kurią papasakojo „SOS gyvūnų“ prieglaudos vadovė Ilona Reklaitytė-Mezenceva.

„Sekmadienį buvo gautas pagalbos prašymas padėti katytei, kuri Naujosios Vilnios turgavietėje jau nuo penktadienio užstrigusi tarp kioskelių plyšyje be jokių vilčių iš ten pačiai išlįsti... Gelbėtojai atsisakė važiuoti, kol neatvažiuos kas nors iš gyvūnų globos organizacijos.

Į pagalbą palikusi prieglaudos darbus išvažiavo vadovė Ilona. „Atvykus ir išties radau sunkiausią uždavinį, kaip padėti iš siauro tunelio ištraukti užstrigusią katytę, kurios net galvytė nepralenda:(. Ačiūdiev, netrukus atvyko Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 4 komanda – šauniausių vyrų gelbėjimo komanda.
Maniau, kad taip būna tik per „Animal planet“, bet tai, ką pamačiau drauge su jais gulėdama ant turgaus kioskelių stogo, paliks įspūdį visam gyvenimui. Vyrai stengėsi taip, lyg būtų užstrigęs ne katinukas, o žmogus. O juk iš kelių moteriškių ten buvusių ko tik neprisiklausiau: ką iš tiesų reik gelbėt ir kaip galima kažkokiam prasmirdusiam katinui eikvot jėgas, kad tegu nustimpa ir taip toliau, galiausiai, turėčiau būti teisiama, kad be leidimo užsiropščiau ant stogo ir ten gulinėju, neturėdama jokios patirties ir teisės.

Vargšė katytė vis gailiau verkė, bijojo ir nesuprato, kodėl tai iš vieno šono, tai iš kito, badosi basliai ir vaiko ją, iš kur jai žinoti, kad tai būtent tie žmonės, kurie suskubo jai padėti, kad nenumirtų ten, vien todėl, kad yra paprasta ir niekieno katytė.

Galiausiai stogo savininkė grasinimais mane iš ten privertė nulipti. Nuo šalčio ir drėgmės rankų kojų nejaučiau, ir nuoširdžiai ačiū pardavėjoms iš „Cestos“ parduotuvės, kad atšildė ir pavaišino puodeliu karštos kavos, grįžo kalbos dovana...

Misija pagaliau pasisekė! Didelė laimė, kad tarp mūsų gyvena nuostabūs, profesijai atsidavę žmonės. Juk galėjo ir nevažiuoti, o atvažiavę, pamatyti beviltišką situaciją ir pasakyti, kad jiems to nereikia, kad tai tik niekieno katytė. Bet padarė stebuklą ir nenulipo nuo tų nelemtų stogų, kol maiše galiausiai laikė nedidukę ir jau besenkančią nuo šalčio ir bado katytę. Katytės gelbėjimas truko nuo 12 iki 16 valandos.

Katytė gavo Milagrės varda (Milagre portugališkai – stebuklas).“

Jei norėtumėte suteikti namus ar namų globą Milagres, kreipkitės tel. 8 600 39525, ilona@sos-gyvunai.lt. Jei norėtumėte suteikti finansinę paramą: http://sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/
Kaip skirti 2 proc.: http://sos-gyvunai.lt/lt/parama/2gpm/

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt