Dabar populiaru
Publikuota: 2013 liepos 2d. 08:12

Mitų griovėjos: dovanojamos mažos seserys katės

Yra toks mitas, kad pasiėmę mažą kačiuką jį išsiauklėsime „pagal save“. Nieko panašaus! Kiekvienas katinukas atsineša charakterį, būdą ir išskirtinumą su gimimu. Žinoma, žmogaus...

Yra toks mitas, kad pasiėmę mažą kačiuką jį išsiauklėsime „pagal save“. Nieko panašaus! Kiekvienas katinukas atsineša charakterį, būdą ir išskirtinumą su gimimu. Žinoma, žmogaus bendravimas su gyvūnu, auklėjimas gali laukinuką paversti „šilkiniu“ katinu, tačiau didžiąja dalimi, jei kalbame apie socializuotus, netraumuotus gyvūnus, kažką pakeisti esame bejėgiai.

Štai dvi sesutės - Rainiukė ir Juodgalvėlė - turėjo tą pačią mamą, tą pačią įmotę, tą pačią globėją ir tą patį draugų būrį, o tokios skirtingos, visai nepanašios. Mažylės kartu su savo dviem broliais buvo rastos vos gimusios prie šiukšlių konteinerių. Kažkas sumaišė šiukšles su gyvybėmis arba dar kartą priminė, jog gyvename toli gražu ne civilizuotame pasaulyje. Dėl pasigautos šiukšlėse pilvaplėvės infekcijos du mažyliai neišgyveno.

Juodgalvėlę ir Rainiuką augino katytė Pupa - pati geriausia ir rūpestingiausia visai į mažyles nepanaši maytė. Sesės pratusios prie tetų ir dėdžių, - kitų suaugusių katinukų. Abi atrodytų turėjo tą pačią vaikystę nuo pirmų gyvenimo akimirkų, o stebint jas iš šalies viskas atrodo kiek kitaip...

Rainiukė - tikras „lipdukas“. Jai reikia būti šalia žmogaus, sekioti iš paskos, draugauti ir lipti ant rankų. Miegas vienai - visiškai nekokybiškas ir nesaldus. O va prigulus prie žmogaus ant pagalvės - visai kitas reikalas! Rainiukė spontaniška, kožko užsigeidusi ilgai negalvoja - skuba, lekia, čiumpa svajonę. Juodgalvėlė kitokia: savarankiškesnė, tikra mąstytoja, amžinai turi kažkokių „asmeninių“ reikalų. Mėgsta leisti laiką viena, vis kažką organizuoja - susiranda jai vienai įdomių žaidimų, strateginių aplinkos stebėjimo vietų. Protinga, rimta (na, bent iki akimirkos, kai vaikystė „ima viršų“). Vis dėlto abi sesutes sieja kai kurie panašūs būdo bruožai: drąsios, imlios, smalsios, išdykusios, energingos ir tvarkingos.

Jei ieškote gražios, sveikos augintinės, susipažinkite su sesėmis ir išsirinkite, kuri Jums labiau patiks. O galbūt galvojate turėti dvi nuostabias, ypatingas ir skirtingas katytes? Mitų griovėjos kaip tik Jums!

Skambinkite: 867072639, 861558898.

Paramos gavėjas:

„Rainiukas“ VšĮ,
Paramos gavėjo kodas: 302733794,
Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928

http://www.rainiukas.lt

info@rainiukas.lt

http://www.facebook.com/Rainiukas.vsi

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt