Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 15d. 10:06

Mykoliukas kviečia į svečius (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Mykoliukas kviečia į svečius. Deja, ne į savus namus. Į prieglaudą - kačių vagonėlį, kuriame turi savo kuklų kampą - narvą. Bet jis toks rimtas ir svetingas. Tikras šeimininkas!

Mykoliukas kviečia į svečius. Deja, ne į savus namus. Į prieglaudą - kačių vagonėlį, kuriame turi savo kuklų kampą - narvą. Bet jis toks rimtas ir svetingas. Tikras šeimininkas!

Pamačius Mykoliuką, galvoje ima skambėti „Žilė galvoj - velnias uodegoj", bet tik gerąja prasme. Iš tiesų katinėlis neturi žilų plaukų, yra dar katinas iš stuomens ir liemens, tik visuomet jo galvytė pilna genealių katiniškų idėjų, pvz. kaip įsilipti visom keturiom į maisto maišą ir iš jo puotauti, taip gi skaniau ar apgauti patiklias savanores ir išbėgti palakstyti į lauką, pasislėpti ir visus versti nervintis bei ieškoti jo.  Tačiau Mikis tvirtai tiki, kad jo sumanymai patys geriausi.

Nežinau kodėl, bet apie Mikį nieko negaliu parašyti graudaus, nors jis skriaustas, gyvenimo nelepintas ir myriop savų šeimininkų pasmerktas katuliukas. Gal būt dėl to, kad Mykoliukas pats tiki ir kantriai nesiskųsdamas laukia... Jis - tikras gerų emocijų šaltinis. Iš jo sklinda tokia nepaprastai gera aura. Linksmas, gyvybingas, energingas, juokingas, jis pilnas tikėjimo ir vilties - kačiukas optimistas.. Mykoliukas kačių vagonėlyje apsigyveno iš kart po Kalėdų, paimtas iš sanitarinės tarnybos, į kurią atnešė šeimininkai. Nežinia kaip jis jos neteko, bet neturi priekinės kojytės pėdutės. Matyt per savo smalsumą, buvo kur nors įkliuvęs. Tačiau tai visai nekliūtis - vaikščioja visom keturiom, užšoka ir nušoka nuo ten, kur jam reikia. Jis toks bendraujantis, tikras „paprašaika", gudruolis. Norimo dalyko neišsireikalavęs garsiu „miau", iš kart pakeičia taktiką J . Tuomet glaustinėjasi, murkena. Truputį pavydukas. Vienai savanorei tvarkant kito kačiuko narvelį ir jį glostant, užpavydėjo, pribėgęs įsikando į megztinio rankovę ir ėmė traukti ranką iš narvelio lauk. Taip kad visos liaupsės ir pagyrimai turi būti skirti jam. Nebenorėdamas žmogaus dėmesio, įsitaiso guoliuke ir laimingas knarkia. Atvykite susipažinti su katinuku ir tikrai išvyksite su šypsena veide. Mikis svetingai pasitiks, viską jums aprodys vagonėlyje, papasakos kaip rūpinasi švara bei padeda tvarkytis :) ir, žinoma,  išsireikalaus lėkštutės koncervų :) Tuomet pamatysite tikrai laimingą katiną. Mikis nori namų, neramu jam širdutėje, jis savo žmogaus labai laukia. Norintiems savo namuose juoko bei gerų emocijų, katinukas Mikis pažada pasirūpinti tuo:) Galinčius priglausti bendraujantį, mielą šmaikštuolį laikinai ar priimti jį į savo šeimą visam laikui, lauksime skambučio tel. Nr. 865244093 Danutė, 865354521 Akvilė, akvile@beglobis.lt Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius, geltoni gyvybės vagonėliai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt