Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Namų ieško šunelis, kuriam vardą galėsite sugalvoti jūs

Šaltinis: 15min
0
A A

Namų ieško šunelis, kuris gali tapti jūsų geriausiu draugu. Jis tikisi jūsų gerumo, tikisi tapti jūsų šeimos nariu ir naujuose namuose tikisi gauti vardą visam gyvenimui. O š...

Namų ieško šunelis, kuris gali tapti jūsų geriausiu draugu. Jis tikisi jūsų gerumo, tikisi tapti jūsų šeimos nariu ir naujuose namuose tikisi gauti vardą visam gyvenimui.

O šeimininkę jis turėjo... Na, kol kas, galima sakyti, ir tebeturi. Tik nemylimas jis savo namuose ir nereikalingas. Pririštas vos metro ilgio virve, kada ne kada pašertas, karščiausiomis vasaros dienomis neturėjęs nei dubenėlio vandens, nei būdos nuo karščio pasislėpti.

Negalime leisti, kad tai tęstųsi ir toliau, todėl su šeimininkės sutikimu ieškome šiam šuneliui naujų namų. Dabar maistelio ir vandens jis gauna sočiai, deja, tuo pasirūpina visiškai svetimi, bet neabejingi silpnesnio nelaimei žmonės. Gaila tik, kad galimybės patys priglausti šunelį jie neturi.

Šuniukas gyvena Švenčionių rajone, bet laisvai galėtų ir iki Vilniaus atkeliauti. Todėl ieškome mylinčio, neabejingo, rūpestingo ir tiesiog gero žmogaus, kuris galėtų pasiūlyti savo namus ir meilę šiam jau likimo nuskriaustam gyvūnėliui.

Tai visai mažytis, be galo meilės ir žmogaus rankų išsiilgęs šunytis. Labai prašome, padėkite jam pajusti bei patikėti, kad žmogaus meilė silpnesniam dar gyva. Skambinkite tel. 8 674 74 494.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt