Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Narve kalintis Reksas nori namų

Šaltinis: 15min
0
A A

Reksas apie 5-6 metų amžiaus. Labai sargus, stiprus, tvirtas šuo. Jau treti metai glaudžiasi Vilniaus „gyvybės vagonėliuose“, ankštame narve ir vis laukia...naujo mylinčio š...

Reksas apie 5-6 metų amžiaus. Labai sargus, stiprus, tvirtas šuo. Jau treti metai glaudžiasi Vilniaus „gyvybės vagonėliuose“, ankštame narve ir vis laukia...naujo mylinčio šeimininko.

Argi šiam karališkam grožiui tinka narvas? Jis ten kali ne mėnesį, ne pusmetį, bet jau treji ilgi metai narve... Įkalino jį ne „gyvybės vagonėliai“, anaiptol, ši prieglauda jam suteikė antrą gyvenimo šansą. Įkalino jį žiaurūs ir neatsakingi žmonės. Pas buvusius šeimininkus Reksas buvo mušamas, todėl iki šiol gana agresyviai reguoja į pakeltą ranką, apskritai nepasitiki svetimais žmonėmis. Reksą reiktų po truputį prisijaukinti, įgyti pasitikėjimą.

Rekso tikras vilkiškas žvilgsnis nepalieka abejingų. Vieni jo bijo, kiti žavisi, treti gailisi, bet niekas nesuteikia jam galimybės lakstyti savo kieme, ištikimai tarnauti, ginti šeimininką, jo turtą, būti pačiu geriausiu draugu.

Reksas pavargo laukti.. vis matydamas kaip draugiški šuniukai atvažiuoja į prieglaudą ir išvažiuoja namo. Reksas irgi gali būti draugiškas, jis gali būti mielas, jis gali būti viskas ko tik panorėsit.

Reksui reikia tvirto, suprantančio, sugebėsiančio su Reksu susitvarkyti žmogaus.
Kiemo ir namų apsauga – garantuota.

Dėl Rekso skambinkite savanorei Linai: 8-620-84464

Lietuvos gyvūnų globos draugija, Vilniaus skyrius
Skydo g. 44A, Naujoji Vilnia

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt