Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 30d. 16:29

Našlaičio katinėlio Kuzios laiškas. Reikalinga globa arba namai

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

"Aš esu Kuzia. Bet niekas manęs vardu jau nebevadina. Prieš savaitę nutiko mano gyvenimo nelaimė. Negrįžo namo mano mylima Šeimininkė. Iškeliavo ji ten, iš kur niekas nebegrįžta.....

"Aš esu Kuzia. Bet niekas manęs vardu jau nebevadina. Prieš savaitę nutiko mano gyvenimo nelaimė. Negrįžo namo mano mylima Šeimininkė. Iškeliavo ji ten, iš kur niekas nebegrįžta.. Likau pasaulyje vienas ir niekam nereikalingas. 

Buvo gražus mano gyvenimas nuo tos akimirkos, kai Šeimininkė, pačių šviesiausių akių žmogus, surado mane miške. Verkiau vienas ir nežinojau, kieno aš, kam aš ir kodėl. Parsivežė ji mane prieš ketverius metus dar visai mažytį, sušlapusį, sušalusį ir pasiklydusį.

Laimė buvo didžiulė džiaugtis jos draugija. Mylėjo ji mane labiau už viską pasaulyje, buvome geriausi draugai. Abu virdavom košes visiems lauko katinukams. Stebėdavau kas rytą ir vakarą ją pro langą, kaip visus mano nelaimingus beglobius brolius lauke ji globoja. Ji buvo pati geriausia, mylėjo visus, kam skauda, visus, kas neturi namų.. O aš voliojausi pataluose pilnu pilvu ir niekad nemaniau, kad ir manęs beglobio likimas laukia, kad teks keliauti pas tuos nelaimingus, kažkieno paliktus ir nereikalingus. Bet ji manęs juk neišmetė, neišvyko į užsienį, ar neatsikratė, nes sudaužiau vazą! Ji mirė. 

Ateina manęs pamaitinti kita gera moteris, kaimynė mūsų. O tie, su kuo gyvenu dabar, manęs nemyli ir kasdien rodo pirštu į duris. Pasislepiu po lova, nesipinu po kojomis, neįkyrauju, kad tik manęs nepastebėtų ir neišmestų į gatvę prie konteinerių. Juk neateina į tą gatvę mano mylima Šeimininkė ir jau niekad nebeateis.."
 
Kuzia liko našlaitis. Be maitintojos liko ir vieno Žirmūnų kiemo katinukai. Iškeliavusi anapilin moteris buvo labai geros širdies ir nepaisant šalčių, silpnos sveikatos ir nepritekliaus, ji kasdien globojo ir maitino kiemo katinukus.
Kuzia bus išmestas į gatvę, ir tai tik laiko klausimas, nes likę moters šeimos nariai niekad nepritarė beglobių maitinimui ir nemylėjo Kuzios. 

Todėl labai ieškome 4m. Kuziai globos arba namų. Katinukas nekastruotas (bet tikrai jį iškastruosime vos tik atsiras globos galimybė), kenčia nuo alergijos maistui (spec. maistą parūpinsime laikiniems globėjams).
 
Padėkite mums išgelbėti Kuzią - draugiška, nuostabų, švelnų ir mielą našlaitėlį.
 
Jau šiandien norėčiau pradėti gydymą Hypoaleginiu maisteliu. Būsime dėkingi, jei prisidėsite parama maistui įsigyti. Kai tik atsiras globa, keliausime pas gydytojus tikrintis, ar nėra būtinas hormoninis gydymas ir atliksime kastraciją.
 
Nepalikime Kuzios bėdoje. Superinis katinas, geraširdžio iškeliavusio žmogaus brangiausias draugas. Galbūt Jūsų namuose atsiras vietelė Kuziai?
 
Skambinkite, rašykite. Ačiū!
 
861558898; 868973782
www.rainiukas.lt
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt