Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 10d. 08:33

Naujas labradoro mišrūno Loido gyvenimo etapas prasideda

Keli metrai grandinės, visas pasaulis – tik tiek, kiek matai. Sotus maistas, mylimas šeimininkas. Ir... tik tie keli metrai grandinės... Štai tokį gyvenimą trejetą metų gyveno š...

Keli metrai grandinės, visas pasaulis – tik tiek, kiek matai. Sotus maistas, mylimas šeimininkas. Ir... tik tie keli metrai grandinės...

Štai tokį gyvenimą trejetą metų gyveno šis gražuolis labradoro mišrūnas. Bet jo pagyvenęs šeimininkas paliko šią ašarų pakalnę, o giminėms reikėjo tik namo. Šuns ne. Šunį – į prieglaudą.

Štai taip „SOS gyvūų“ prieglaudoje prasidėjo naujas jo gyvenimo etapas. Gavo ir naują vardą – Loidas Vėberis.

Didžiulis, geras, stiprus, ramus. Nešokinėja kaip pakvaišęs, džiaugdamasis pasivaikščiojimu, geru žodžiu ar tiesiog kad tu, žmogau, atkreipei į jį dėmesį, bet taip su pasimėgavimu leidžiasi vedžiojamas... Juk to neturėjo visą savo gyvenimėlį. Tiesa, kaip jis loja, dar neteko išgirsti. Ne sarginis tai šuo.

Loidas nedovanojamas kaip signalizacija, kaip gąsdintojas, lenciūgo vergas, nedovanojamas „aštuoniasdešimtmetei močiutei į kaimą“ arba „kaip siurprizas mūsų mažyliui“. Dovanojamas kaip draugas, kompanjonas, pasivaikščiojimų partneris šeimai/žmogui, suprantantiems atsakomybę.

Skambinti dėl jo 8 600 39525, rašyti ilona@sos-gyvunai.lt. Prieglauda įsikūrusi Vilniuje, Minsko pl. 33a. Bet būtinai susitarkite prieš atvykdami.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt