Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neleiskite jiems sušalti! (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Niekas nesuprato, kur ir kaip, bet kaip vėjas pralėkė ir dingo rudens mėnesiai. Čia, atrodo, dar dalinomės vasaros atostogų įspūdžiais, čia jau, žiūrėk, reikia pradėti galvoti apie kalėdinių dovanų pirkimą...

Niekas nesuprato, kur ir kaip, bet kaip vėjas pralėkė ir dingo rudens mėnesiai. Čia, atrodo, dar dalinomės vasaros atostogų įspūdžiais, čia jau, žiūrėk, reikia pradėti galvoti apie kalėdinių dovanų pirkimą... Atėjusi žiema – labai negailestingas metas beglobiams gyvūnams, daug sunkiau berandantiems maisto gatvėse, neturintiems kur pasislėpti nuo arktinių Lietuvos šalčių.

Mūsų prieglaudėlės gyventojai stogą virš galvos turi. Turi ir ką pavalgyti, ir kur minkštai atsigulti... bet į langą jau bilsnojanti žiema kelia nerimą ir mums. Pagaliau sulaukę stipriai vėluojančios 2% paramos, skubiai susimontavome šildymo sistemą. Norime priminti Jums, kad turime du puikius, kokybiškus, geros valios žmonių paaukotus pečius, kurie apšildo mūsų turimą erdvę.

Tačiau vienas dalykas, kurio labai trūksta ir kurio norime žiemai sukaupti kiek įmanoma daugiau, yra malkos. Prieglaudėlėje erdvės nemažai (apie 200 kvadratinių metrų naudojamų patalpų), norisi, kad jos gyventojai žiemotų šiltai ir saugiai, o ne su varvančiomis nosimis, todėl jų mums reikės tikrai daug. Visgi, kietasis kuras vis dar išlieka pats pigiausias apšildymo būdas, taigi, naudodami malkas, tuo pačiu ir taupome mūsų nedidelius finansinius išteklius.

Negana to, nesame šiuo klausimu išrankūs ir nesitikime sulaukti vien briketų, anglių ar tikrų uosių beržų ar liepų. Mums tinka absoliučiai viskas, kas buvo pagaminta iš medienos, jos atliekų ar mišinių: lentos, jų atraižos, baldų gamybos atliekos, medinės dėžės, seni baldai ir t.t. Šiuo atveju, be moralinio pasitenkinimo padedant beglobiams, kažką galite laimėti ir Jūs – gal norite išsivalyti nuo nereikalingų daiktų savo sandėliuką? Gal garažas užgrūstas 20 metų senumo baldais? Gal sodo namelyje nebepraeinate nuo jau nebetinkamų naudoti lentigalių? Dar kartą kartojam – mums tinka VISKAS iš medienos.

Žiemą pragyventi padeda ir šilti pledai, apklotai, užklotai, megztiniai, pagalvės ir antklodės bei kilimėliai, kurių Jūs naudoti jau nebenorite, o mūsų mažieji draugai ant jų įsitaisys su dideliu malonumu. Be to, mums vis dar reikia pačių įvairiausių statybinių medžiagų, iš kurių didžiausią paklausą mūsuose turi plytelės ir linoleumas. Tiesą sakant, rasime, kur panaudoti visa, kas Jums nebereikalinga, todėl prašome nepraleisti mūsų prašymo pro ausis.

Jei skaitydami jau prisiminėte rūsyje bestovinčią seną spintą, antresolėse bedūlančią patalynę ar nuo vonios remonto užsilikusias plyteles ar vamzdžius, prašome nedvejojant skambinti telefonais:

8 604 26451 (Eglė)

8 611 99440 (Ieva)

Dėkojame Jums už Jūsų gerumą ir rūpestį!

Kauno „Lesės" kolektyvas

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt