TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Neregystė Tomiui - ne bėda (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Penkioms minutėms užsimerkite ir pabandykite atlikti keletą įprastinių veiksmų. Pavyko ne iš karto, pasijutote netvirtai ir nesaugiai, tiesa? O dabar dar įsivaizduokite, kad esate svetimoje aplinkoje, pilnoje pašalinių garsų, nepažįstamų kvapų... Štai taip gyvena mūsų vagonėlių Tomis.

Penkioms minutėms užsimerkite ir pabandykite atlikti keletą įprastinių veiksmų. Pavyko ne iš karto, pasijutote netvirtai ir nesaugiai, tiesa? O dabar dar įsivaizduokite, kad esate svetimoje aplinkoje, pilnoje pašalinių garsų, nepažįstamų kvapų... Štai taip gyvena mūsų vagonėlių Tomis. Ar jo užtemusios akelės ir buvo priežastis, dėl ko šiam senjorui nebeliko vietos jo namuose – mes niekada nesužinosime, kaip nesužinosime ir daugelio jo likimo brolių – išduotų beglobių – istorijų. Tuo Tomio istorija ir skaudi – kad tokia dažna.

Po keleto mėnesių, praleistų Grindoje ir vagonėliuose, Tomiui nusišypsojo laimė – jį priglaudė garbaus amžiaus vyriškis. Vagonėlių savanorės lengviau atsikvėpė ir nudžiugo, kad du senjorai sudarys puikią kompaniją vienas kitam, tačiau netrukus paaiškėjo, kad vyriškiui jau yra per sunku rūpintis specialių poreikių šuniuku. Taigi Tomis buvo grąžintas į vagonėlius tolesniam viltingam laukimui.

Nuostabu yra tai, kad Tomis nei dėl savo permainingo likimo, nei dėl neregystės netapo piktu, nepatikliu, uždaru. Šunelis labai pozityvus, kiekvieną kartą aplankytas džiaugiasi ir tai parodo juokingai straksėdamas narve – kad tik neliktų nepastebėtas! Jausdamas netoliese esant žmogų, nedrąsiai kiša nosiuką prie narvo grotų ir vienodai dėkingai priima tiek skanų kąsnelį, tiek švelnų paglostymą. Tomis ramus ir geranoriškas, solidus ir santūrus, kaip pridera senjorui. Žiūrint į jo aukso spalvos kailiuką rodosi, kad šunelį gaubia švytinti aura. Bendraujant su Tomiu jauti kiek meilės, neatiduotos jį išdavusiam šeimininkui, kaupiasi jo širdelėje. Pažiūrėkite į Tomį nuotraukose, atvažiuokite su juo susipažinti į vagonėlius – gal tai yra jums likimo siųstas draugas? Gal panėrę pirštus į jo auksinius gaurus pamiršite bet kokius dienos rūpesčius, gal tai jis prisiglaudęs šildys ir ramins savo jaukiu mieguistu kvėpavimu? Visa, ko iš jūsų reikia, tai truputėlio kantrybės, kol šunelis apsipras naujoje aplinkoje ir pasijaus kaip namuose, vėliau net nebeįtarsite, kad Tomis savo naujųjų namų nemato... Nesibaiminkite dėl šunelio negalios - Tomis viską, ko negali pasakyti akimis, jums pasakys širdimi. Kontaktai: Indrė 8 616 15454
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt