Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nesaldus katino Džaspero gyvenimas

Šaltinis: 15min
0
A A

Raniukas Džasparas – vienas tų globotinių, kuriuos neklysdami galime pavadinti senbuviais. Prieš daugiau nei du metus atsitiktinumo dėka išvengęs šeimininkų sprendimo pasiųsti jį...

Raniukas Džasparas – vienas tų globotinių, kuriuos neklysdami galime pavadinti senbuviais. Prieš daugiau nei du metus atsitiktinumo dėka išvengęs šeimininkų sprendimo pasiųsti jį myriop, katinėlis įsikūrė „Lesės“ prieglaudoje Vilniuje, gavo Džasparo vardą ir viltį pradėti gyvenimą iš naujo. Savanoriai netruko pastebėti, kad Džasparas – labai mielas, žmogaus švelnumo ir dėmesio trokštantis katinėlis, besistengiantis prisiglausti, vos radęs menkiausią progą.

Rainiukui atliktų testų rezultatai buvo nedžiuginantys – paaiškėjo, kad Džasparas turi FIV (kačių imunodeficito virusą) ir visą gyvenimo „Lesėje“ laiką turės praleisti narvelyje, vengdamas kontakto su kitais katinėliais. Laikas bėgo. Mūsų mielojo rainiuko niekas nepastebėjo, nepasirinko. Gal todėl, kad FIV nelabai apie jį žinantiems skamba bauginančiai. Gal todėl, kad Džasparas – tiesiog rainiukas randuotomis dėl kautynių su kitais katinėliais, kiek nulėpusiomis ausytėmis, negalintis pasiūlyti prašmatnios išvaizdos, tik draugišką, gerą charakterį. 

Kai jau beveik susitaikėme, kad Džasparo naujasis gyvenimas taip ir prabėgs „Lesės“ prieglaudoje, narvelyje, katinėlis sunkiai susirgo. Veterinarų verdiktas buvo nepaguodžiantis – cukraus kiekis Džasparo kraujyje daug kartų viršijo normą. Ech, „dolce vita, dolce vita“ (saldus gyvenimas – it.)...        

Džasparo būklė buvo tokia, kad teko ne tik atlikti daugybę visokiausių tyrimų, procedūrų, bet ir „pagulėti ligoninėje“. Šiuo metu rainasis „cukrininkas“ jau atsigavęs ir grįžo į prieglaudą, letenėlėje atsinešdamas tiesiog „dolce“ sąskaitą iš veterinarinės klinikos – 543 lt. Dievaži, „dolce vita“... Taip pat įsigijome specialaus maisto už 114 Lt ir pirkome du papildomus insulino švirkštus už 49 Lt. Iš viso 706 Lt.          

Džasparo gydymas (kasdienės insulino injekcijos, specialus maitinimas ir kt.) tęsiamas, o mes prašome Jūsų padėti apmokėti „saldžiąsias“ skolas. Juk taip norisi tikėti: la vita e bella (gyvenimas yra gražus – it.). Žiūrint į Džasparą tuo patikėti įmanoma.

Daugiau informacijos, kaip padėti Džasperui, rasite „Lesės“ puslapyje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt