Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nieko meilesnio šioj žemėj nėra: Dynas!

Šaltinis: 15min
0
A A

Ar pastebėjot, kad dažnai kalbant apie ką nors paskutinį, norisi užbėgt įvykiams už akių ir tarsi jį užtariant pasakyti tą trumpą frazę „paskutinis bet ne prasčiausias“? Visi...

Ar pastebėjot, kad dažnai kalbant apie ką nors paskutinį, norisi užbėgt įvykiams už akių ir tarsi jį užtariant pasakyti tą trumpą frazę „paskutinis bet ne prasčiausias“? Visi siekia būti pirmi, net ir beglobiai gyvūnai, kurių atvyksta aplankyti svečiai, net ir jie neretai, konkuruoja dėl dėmesio kišdami pro grotas savo letenas, kuris pirmesnis pasisveikins, kurį pirmesnį pasiims ant rankų, kuris pirmesnis iškeliaus namo...


Bet šeimininkų paieška- ne varžybos, tai tarsi aplinkybės, kurios visai nepriklauso nei nuo tariamų gyvūno pasiekimų, nei nuo noro, nei nuo pastangų būti geram. Todėl štai ir likimo ironija- katinėlis, kuris iš visos vados buvo pats švelniausias, drasiausias ir mėgstantis bendrauti su žmogumi, vis dar be namų! Jo vardas Dynas, bet sutiktų būti ir pervadintas, nes atsiliepia į bet kokį vardą, jei tik kviečia žmogus, reiškia reikalas rimtas: reikia ateiti.


Trijų kačiukų vada buvo rasta Lazdynų mikrorajone dar tada kai buvo vos kelių savaičių amžiaus. Jie buvo palikti motinos. Vienam iš mažylių pikta varna nutraukė dalį galinės kojos, ir moteris išgirdusi baisų mažo kačiuko klyksmą išbėgo į kiemą ir pradėjo skambinti gyvūnų globos organizacijoms su prašymu gelbėti. Kačiukai pakliuvo į „Naminukų“ globą. Ir štai mūsų visų nustebimui, pirmasis į naujus namus iškeliavo kačiukas, kuriam manėme, bus sunkiausia rasti šeimininkus- mažylis be dalies galinės kojos. Sekantis išvyko pūkuotasis brolis, o Dynas liko laukti.


Ir laukia jis iki šiol. Dabar Dynui maždaug 5 mėnesiai, jis sveikas, tvarkingas, skiepytas, judrus, draugiškas su kitais gyvūnais paaugliukas, kuris sugeba pavergti visų širdis, kas su juo susipažįsta. Rodos, tokiam nuostabiam katinėliui namai turėtų būti ranka pasiekiami, bet... Ar žvaigždės neteisingai išsidėsčiusios, ar teisingi šeimininkai jo dar nepamatė, bet laukiam. Kartais kantriai, kartais nekantriai. Laukiam.


Jei galite puikiausiajam Dynui padovanoti namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius) (jei negalime atsiliepti, parašykite žinutę).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt