Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nika: vieneri metai – daug ar mažai? (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš metus Nika savo buvusiems šeimininkams tapo nebereikalinga. Kaip ir kita, kartu su ja gyvenusi kalytė.

Prieš metus Nika savo buvusiems šeimininkams tapo nebereikalinga. Kaip ir kita, kartu su ja gyvenusi kalytė. Abiems jaunoms, metų neturinčioms kalytėms, buvo ieškomi namai. Nikos „kambariokei“ pasisekė labiau, ji labai greit surado naują šeimą, o ji... atkeliavo į prieglaudą. Daug streso, daug baimės ir didžiulis nepasitikėjimas žmonėmis. Keletą mėnesių lindėjo būdoje, užspeista į kampą šiepė dantukus. Nusprendus, kad jeigu taip ir toliau bus, jos likimas gali būt liūdnas, buvo imtasi veiksmų. Apsišarvojus didele kantrybe, ji buvo išviliota iš būdos, o sekančią dieną ji jau nedrąsiai kalbino žaisti. Ir taip neįtikėtinai greit, ji suprato, kad ne visi žmonės yra priešai ir jų nereiktų bijot.

Dabar Nika – draugiška, linksma ir labai žaisminga, tačiau ir sargi. Ir galbūt, dėl praeityje skaudžios patirties su stipriąja lytimi, ji labiau linkusi bendrauti su moterimis.  Vasarą su „Penktos kojos“ komanda ji sudalyvavo dogtreking varžybose, kur parodė savo didelį norą pirmauti.

Nika jau švenčia vienerių metų jubiliejų... prieglaudoje. Ji jau spėjo tapti mūsų visų numylėtine, tačiau jai jau seniai laikas į tikrus namus... Ji ieško šeimininko, kuris jau ir anksčiau būtų turėjęs savo augintinių, kuris turėtų laiko ir noro su ja užsiimti (energijos jai tikrai netrūksta), galbūt apsilankytų dresūros mokykloje.

Jei norėtum tapti Nikos šeimininku (-e), skambink 8 652 48322 arba rašyk el.paštu: sandra@penktakoja.lt

Vieneri metai prieglaudoje – labai daug…

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt