Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 19d. 13:34

Nomeda, Dži ir Em: reikalinga globa ir parama

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Sakote, nedailios fotografijos? Manote, negeras fonas? Ar tai rūpi!?  Kas gi per tokį bjaurų orą nori važiuoti į fotoatelje..  Pažiūrėkite į mus - atsipūtę, vienas į kitą trinamė...

Sakote, nedailios fotografijos? Manote, negeras fonas? Ar tai rūpi!?  Kas gi per tokį bjaurų orą nori važiuoti į fotoatelje..  Pažiūrėkite į mus - atsipūtę, vienas į kitą trinamės, mėgaujamės dideliu kambariu, dūkimu iki nukritimo, skaniu maistu, globėjos Gabrieles draugija ir tikimės, kad atkreipsite į mus, tokius va maištininkus, dėmesį!

Aš, Nomeda, pati gražiausia iš visų mūsų trijų. O kaip gi kitaip? Juk aš čia viena mergaitė. Mano du broliai (kraujas ne tas pats, bet iš esmės mes panašūs: kailis, ūsai, ausys, uodegos ir kiti panašumai) labai mane myli ir saugo. Nesakiau jiems, kad esu šiek tiek vyresnė, ką jau ten, tegu vaizduoja kietuolius, sesės saugotojus. Esu švelni, sakiau, kad labai graži? Turiu įvairių spalvų kailiuką, todėl į mane niekad neatsibosta žiūrėti. Myliu žmogų, jo dėmesį ir glostymus. Man maždaug 5 mėnesiai. Ku ku? Ieškau globėjo arba šeimininko. Atlėk, susipažinsim.

Aš Dži,vienas brolių šaunuolių. Tas, kiek aukštesnis. Tiesiog daug sportuoju, mėgstu laiką leisti karstydamasis (per globėjos kojas taip pat. Kaip gi ją kitaip pasiekti?), lakstydamas, žaisdamas, kviesdamas brolį ir sesę išdykauti. Žodžiu, gyvenu linksmai. Kuo daugiau laipyklių, žaidyklių, įvairiausių įdomių smulių stumdomų daiktų, tuo stipriau užvaldo mane genialumas ir išradingumas: visi pasaulio daiktai pritaikyti žaisti, tik ne visi pasaulio katinai tai žino. Netiki? Ateik, susipažinsim, aš ir tave išmokysiu gyventi linksmiau!

Aš esu Em. Globėjos mane vadina "Mažyliu". Koks gi aš mažylis?! Man jau 4 mėnesiai! Na gerai, gerai.. Nepykstu. Gal ir gerai, kad aš tas mažiausias? Visi rūpinasi, pirmasis klausimas, "kaip gi Mažylis?" Lepina mane globėja, glosto, myluoja. Ir kaip gi manęs nemylėsi.. Aš juk beprotiškai draugiškas ir prieraišus katinas. Niekada neatsisakau būti drauge su žmogumi, visuomet ateinu prie globėjos pirmas. Mėgstu būti ant rankų, murkti kiek įmanoma garsiau, kad tik žmogus suprastų, kad taip aš rodau savo pasitikėjimą ir amžiną draugystę.

Visi trys esame stebimi (karantinuojami), nes buvome kelias valandas praleidę Sanitarinėje tarnyboje Grinda.  Atrodo, kad esame sveiki. Todėl po karantino, t.y. mažiau nei po savaitės, turėsime skirstytis pas laikinus globėjus, kur gyvensime iki mums bus surasti tikrieji šeimininkai.

Kačiukai buvo gydomi nuo peršalimo, kuris jau praeity. Vieną kartą visi gavo vaistų nuo kirminų. Dėkojame globėjai Gabrielei už suteiktą laikiną prieglobstį trims leliukams ir už tobulą globą.

Visų prašome pagelbėti išlaikyti šiuos tris katinukus. Reiklingas kokybiškas maistas, kraikas, vaistai nuo kirminų ir vitaminai.

Ačiū!
Skambinti:  861558898; 868973782

VšĮ "Rainiukas"

Į/k 302733794

Swedbank

LT567300010130758928

Būsime dėkingi už Jūsų paramą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt