Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 26d. 11:31

Noriu papasakoti ir paprašyti... (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Aš esu juodai baltas paaugliukas katinukas Kaselis. Noriu papasakoti apie mintis, kurios man neduoda ramybės. Ar aš pasveiksiu? Ar žaisiu su siūlų kamuoliuku, popieriaus skiautele? Ar turėsiu namus, šeimininką, kuris rūpinsis ir mylės mane?

Aš esu juodai baltas paaugliukas katinukas Kaselis. Noriu papasakoti apie mintis, kurios man neduoda ramybės. Ar aš pasveiksiu? Ar žaisiu su siūlų kamuoliuku, popieriaus skiautele? Ar turėsiu namus, šeimininką, kuris rūpinsis ir mylės mane?

Prieš kelis mėnesius visą tai turėjau, bet viskas apsivertė aukštyn kojom. Bėgau nuo švilpiančio vėjo, šalčio ir žvarbaus lietaus, slėpiausi po krūmais, po to ieškojau savo šeimininko, snausdavau krūpčiodamas nuo baisių man nepažystamų garsų, skaudėjo šąlančias pėdutes, gailiai miaukiau, po to mane kažkas paėmė ant rankų, priglaudė. Taip apsidžiaugiau. Pagaliau keliauju namo. Bet atsidūriau ten, kur buvo dar baisiau..Girdėjau sakė, kad man sužalota galvytė ir reikia mane eutanazuoti. Nieko nesupratau, tik jutau sklindantį baisų šaltį ir girdėjau gailų šuniukų lojimą, inkštimą bei staugimą. Labai bijojau.

Kitą dieną mane paėmė iš tos nemalonios ir šiurpą keliančios vietos ir atsidūriau patalpoje, kur visi kažkodėl vaikšto su baltais chalatais. Jūs neįsivaizduojate, koks aš buvau laimingas, nes gavau didelį dubenėlį pilną skanumynų. Taip valgiau, valgiau, net paspringau.. Dubenėlį apkabinau priekinėm letenėlėm ir vėl valgiau, valgiau, bijojau, kad atims. Šalia stovintis žmogus labai juokėsi, glostė mane ir sakė, kad nepergyvenčiau J Nurimau..Seniai taip nesijaučiau.

Sužinojau iš tų baltų tetų, kad mano ausytėse labai daug erkučių, kurios man pakenkė ir aš kol kas vis noriu suktis į vieną pusę. Man užlašintas Stronghold ir dabar dvi savaites ryte ir vakare turiu išgerti po tabletę antibiotikų (po dviejų savaičių man plaus ausytes).

Labai prašau mane pagloboti tas dvi savaitėles. Sakė, kad aš labai labai meilus, švelnus. Nesigiriu. Taip sakė, o man iš džiaugsmo virpėjo širdis.

Pažadu būti geras ir daug rūpesčių nekelti. Aš tik noriu skaniai valgyti, prisiglausti, pasiglostyti.. Jei priimsit mane laikinai į savo namus, skanaus maistuko pasiimsiu (jums pirkti nereikės), ir kraiko turėsiu. Aš einu tvarkingai į dėžutę.

Prašau jūsų, jei tik galite, padėkite man.

Jei niekaip negalite, tiesiog palinkėkite man sėkmės sveikstant. Aš šito labai noriu.

Tel. Nr. +37065244093, +37065354521

Katinukas labai meilus ir jam labai reikia laikinos globos (maisteliu ir kraiku aprūpinsime bent 2 savaitėms, to reikia, nes jam būtina suduoti po ketvirtį tab. antibiotikų, nes nuo to priklauso ar atsistatys katinėlio pusiausvyra. Po 2 sav. reikės išplauti ausytes (į kliniką galėsime nuvežti), tada jau galima bus laikyti vagonėlyje. Labai prašome kas galite laikinai pagloboti šį mažylį, padėkite.

Taip pat katinukui labai reiklalinga finansinė parama.  Skola vet. klinikai 115 lt. Jei aukosite, parašykite, kad aukojate katinukui Kaseliui.

Ačiū jums.

Mūsų rekvizitai:

Pavadinimas: Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius Adresas: S. Stanevičiaus g. 45-23 LT-07115 Įstaigos kodas: 125535218 Sąskaitos nr.: LT047300010002464463 (Swedbank) Banko kodas: 73000 SWIFT kodas: BIC-HABALT22 arba Sąskaitos nr.: LT467044060000907966 (SEB bankas), Banko kodas: 70440

Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt