Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nulėpausiukė Sintija ieško namų, kur ji nebus žaislas

Šaltinis: 15min
0
A A

Aš buvau kalinė. Aš pabėgau. Pabėgau už išpirką, tiksliau, buvau išnešta ant rankų, nes esu ne tokia jau drąsi atvirose vietose. Ne, gyvenau ne laboratorijoj, gyvenau name, bet...

Aš buvau kalinė. Aš pabėgau. Pabėgau už išpirką, tiksliau, buvau išnešta ant rankų, nes esu ne tokia jau drąsi atvirose vietose. Ne, gyvenau ne laboratorijoj, gyvenau name, bet nebuvau vienintelė numylėtinė. Dar tiksliai nežinau, ar apskritai kokia nors numylėtinė... Nes vis kažkokius katinus man vesdavo, o paskui pykdavo, kad nenoriu su jais meilikauti. Na, ir galų gale nutarė kam nors pigiai parduoti.

Tai ir nesigailiu, nes man su žmonėmis bendrauti labiau patinka, nei su gyvūnais. Nereikia man tų visokių kitų kačių ir tuo labiau šunų, o maži rėksmingi vaikai man irgi nepatinka. Aš pati būsiu ir tavo triušiukas, ir tavo pelėdžiukas, ir tavo žiurkėnukas... Paimk ant rankų, tik švelniai, mur mur mur pasakysiu. Pakasyk paausius, mano superausų superpaausius, pasakysiu prrrrr... Aš gera katė. Esu graži ir pati tą žinau.Dabar turiu naują vardą - Sintija. Turiu globėją, kuri bet kam neatiduos.

Tik suprantančiam, kad ima NE pliušinį žaislą, kad ima MANE, katę, kuri turi savo charakterį, savo nelabai linksmą praeitį, ir labai nori turėti gražią, minkštą ir šiltą ateitį. Tik tam, kas nesiraukys, paprašytas kompensuoti išpirką (100 Lt) - juk jei imi tokią ponią, turi ir lėšų jai skirti. Na taip, išėjau plika basa, be kilmės dokumentų. Ar tave tai atbaido? Pažiūrėk man į akis ir pasakyk, ar būčiau įspūdingesnė su popieriais?..

Taigi va.

Nebijai - skambink, rašyk. Tikiuosi, perskaitei iki galo, nes nekantrūs žmonės geriau tegu net nebando manęs siekti.

P. S. Sintija sterilizuota. Turės būti paskiepyta. Dovanojama atsakingai, turime patirties, tad daugintojai ir žaisliuko norėtojai, norintys vien dėl grožio, bet nenutuokiantys, kaip bendrauti su katėmis, net negaiškite laiko.

„Mažoji Liza“ VšĮ. Telefonas: +370 600 14377. El. paštas: info@mazojiliza.lt (parašykite išsamiau, jei norite susipažinti). Naktimis prašome neskambinti.

Komentarai
Temos žaislas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt