Dabar populiaru
Publikuota: 2013 kovo 19d. 08:55

Nuo baisių baisių ligų atsiųsk man skiepą dovanų

„Naminukų“ globoje šiuo metu svečiuojasi šuniukai pabiručiai, kurie nekantraudami laukia skiepų. Turbūt visi, kas turite šuniukus, žinote koks svarbus yra kasmetinis skiepas. Dar...

„Naminukų“ globoje šiuo metu svečiuojasi šuniukai pabiručiai, kurie nekantraudami laukia skiepų. Turbūt visi, kas turite šuniukus, žinote koks svarbus yra kasmetinis skiepas. Dar labiau tai galioja beglobiams šuniukams, kurie nuolat kontaktuoja su kitais ir neretai turi galimybę pasigauti tokius baisius baubus kaip „parvo“ ar „corona“ virusai. Deja, kasmet visose gyvūnų globos organizacijose miršta nemažai mažų ir jaunų šuniukų, kurių trapias gyvybes nusineša būtent šie galingi virusai.

„Naminukų“ globotiniai artėjančių Velykų proga nors ir droviai besidengdami snukučius letenytėmis, prašo: „Padovanok man skiepuką...“ Ech, juk žinot, nors žiema dar pavasarį skriaudžia, bet visi jau jaučiam vis šiltėjančius saulės spinduliukus, kurie kviečia į lauką pasiausti!

O siausti juk norisi saugiai, nesibaiminant, kad žolėje rankas trinantis virusas tuoj puls ir pasičiups sveikatą. Tad būsime be galo dėkingi jei padovanosit kuriam nors globotiniui savo gražiausius linkėjimus nesirgti ir skiepuką, kuris kainuoja 30 Lt!

Norėdami padovanoti skiepą, tą galite padaryti paaukodami į „Naminukų” sąskaitą, mokėjimo paskirtyje įrašydami „Velykų dovana”:

VšĮ „Naminukai“
Kodas: 302712405 
A/S: LT 55 7300 0101 3031 2940 (Swedbank)

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt