Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuo liūdno likimo išgelbėtas Ričis labai ieško namų ir meilės (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Linksmas, draugiškas, tvarkingas, nedidelio ūgio šunelis Ričis (apie 3-5 m.) ieško rūpestingų šeimininkų ir labai nori šv. Kalėdas sutikti Jūsų jaukiuose namuose. Šunelis - buvęs grindinukas (reg. nr. 100), patekęs į mirties namus gyvybės išbandymams. 2011 m. lapkričio mėn. viduryje jį, bėgiojantį Vilniuje (Pilaitės mikrorajono Karaliaučiaus g.) sugavo šungaudžiai.

Linksmas, draugiškas, tvarkingas, nedidelio ūgio šunelis Ričis (apie 3-5 m.) ieško rūpestingų šeimininkų ir labai nori šv. Kalėdas sutikti Jūsų jaukiuose namuose. Šunelis - buvęs grindinukas (reg. nr. 100), patekęs į mirties namus gyvybės išbandymams. 2011 m. lapkričio mėn. viduryje jį, bėgiojantį Vilniuje (Pilaitės mikrorajono Karaliaučiaus g.) sugavo šungaudžiai.

Po trumpo buvimo Grindoje Ričis, patekęs ten neskiepytas, susirgo baisia mirtina liga, bet atsiradus žmogui, kuris neliko abejingas jo likimui, ir pats labai stengdamasis, išgijo. Šiuo metu Ričis gyvena Vilniuje pas nuostabią, gerą savo globėją, bet labai labai ieško tų vienintelių, kurie jo jau niekada nebeišduos, mylės ir glostys. O gal kas nors šunelį atpažins, gal žinos, kieno jis, nes jis gi galėjo turėti namus ir jį mylinčius žmones. Gal jis besišypsodamas šioje svetainėje suras savo buvusius šeimininkus?

Žmogau, mano mylimas žmogau, kur tu, aš šypsausi savo plačia šypsena, kuri tikiu padės man Tave, buvusį ar būsimą, surasti visam likusiam gyvenimui.

Surask mane ir skambinkite tel. nr. 8 606 50618;   8 648 78166

Temos Likimas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt