Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 17d. 11:29

Nuostabaus charakterio katinukas Froidukas nori važiuoti namo

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Nežinia kaip atsidūrė lauke, ar buvo nuskriaustas, ar pats susižalojo kojytę, nežinia kiek laiko kentėjo lauke, negalėdamas pabėgti, negalėdamas apsiginti, kiek laiko jis taip...

Nežinia kaip atsidūrė lauke, ar buvo nuskriaustas, ar pats susižalojo kojytę, nežinia kiek laiko kentėjo lauke, negalėdamas pabėgti, negalėdamas apsiginti, kiek laiko jis taip tupėjo ir verkė, negalėjo susirasti maistuko. Jis mums to papasakoti negalėjo. Tik pasižiūrėdavo tokiomis geromis akytėmis ir liūdnai tardavo "Miau".

Katinuko kojytės pėdutė buvo užlinkusi į vidų, negalėjo jos priminti. Padarytose rentgeno nuotraukose lūžio nesimatė. Buvo apžiūrėtas specialistų. Deja, kojytei padėti nieko nebebuvo galima. Froidui amputuota priekinė kojytė. Bet jis didelio diskomforto nejaučia. Ir prieš tai naudojosi su trimis ir dabar vaikščioja, šuoliuoja ir puikiai jaučiasi su trimis kojytėmis.

Katinukas labai meilus, papenėtas, ant pilvuko yra šiek tiek lašinukų:), mielas mielas ir draugiškas. Murkia apkabinus, glostant jį, džiaugiasi gavęs skaniai valgyti, įsipatogina šalia žmogaus. Bet supratęs, kad bus narve paliktas, akytės tampa liūdnos. Katinėliui labai reikia žmogaus.
Froidas labai ieško žmogaus norinčio ir galinčio jį auginti, juo rūpintis bei jį mylėti, kuriam jo trys kojytės nebus kliūtis, nes jis pats su trimis jaučiasi visai puikiai.

Galintys bei norintys priglausti Froidą laikinai globai po kojytės amputacijos ar visam laikui, skambinkite globėjai Daivai 8 612 96972 arba 865354521.

Ateikite Froiduko aplankyti ir patys įsitikinsite kokio jis gerumo katinėlis. Toks trintalas. Žiūrint į jį, nejučia imi pats šypsotis:) Džiugi nuotaika, smagios emocijos ir labai gera aura visur lydi katinuką Froidą.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:24
00:18

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt