Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 18d. 10:13

Nuostabi kalytė Alfa labai ieško naujų šeimininkų

Nuostabi kalytė, mūsų pavadinta Alfa http://www.pifas.org/lt/globotiniai-katalogas/sunys/alfa/ , į Gyvūnų gerovės tarnybą „PIFAS“ daugiau nei prieš metus pateko kartu su būriu...

Nuostabi kalytė, mūsų pavadinta Alfa http://www.pifas.org/lt/globotiniai-katalogas/sunys/alfa/ , į Gyvūnų gerovės tarnybą „PIFAS“ daugiau nei prieš metus pateko kartu su būriu kitų šunelių. Pagal gautą „Pifo“ prašymą Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektorė skubos tvarka kreipėsi į teismą dėl daugiau nei 25 netinkamai laikomų ir prižiūrimų šunų konfiskavimo iš Ramygalos gyventojos. Tarp jų buvo ir Alfa. Neprižiūrimiems gyvūnams buvo reikalinga skubi veterinarinė pagalba. Dabar dauguma Alfos  likimo draugų jau džiaugiasi naujais namais, o ji, deja, vis dar yra mūsų globoje.


 Pas buvusią savininkę Alfos gyvenimas nebuvo geras. Šunys ne vienerius metus  gyveno prirakinti trumpomis grandinėmis tamsiame tvarte, be bendravimo su žmonėmis ir dienos šviesos. Tai paskatino Alfos elgesyje pasireikšti bailumui jai nepažįstamose gyvenimo situacijose ir nežinomų žmonių atžvilgiu. Nors Alfa dar nelabai drasiai vaikščioja miesto gatvėmis, tačiau globėjų kieme paklusniai ir noriai vaikšto net be pavadėlio. O štai išvykos į parkus ar miškus su savo laikinais globėjais kalytei yra didžiausias malonumas: pirmąkart atsidūrusi miškingoje vietovėje prie ežero, kalytė nustebino savo globėjus itin guviu, žaismingu elgesiu -  tyrinėjo naujas teritorijas, kasė duobes, vaikėsi  globėjus ir atsidėkojo jiems nuolatiniu energingu uodegos vizginimu.


Problemų dėl Alfos elgesio namuose nekyla – ji puikiai sutaria ne tik su žmonėmis, bet ir su šiuo metu kartu gyvenančia katyte. Kartais Alfa ima draugiškai pavydėti globėjų dėmesio, pavyzdžiui, jiems glostant katę, o ne pačią Alfą, tačiau abu gyvūnai mielai leidžia laiką drauge ir net dalinasi bendru guoliuku. Nors Alfai prireikia kiek laiko apsiprasti su naujais žmonėmis ar gyvūnais, ilgainiui ji tampa netskiriama drauge.

Alfa ieško žmogaus, kuris norėtų su ja pasidalintis savo namais bei tapti gerais bičiuliais visam likusiam gyvenimui. Atsakydama į tai Alfa yra pasiruošusi būti gera augintinė ir smagi pasivaikščiojimų draugė. Alfa labai laukia būsimų šeimininkų laiškų. http://www.pifas.org/lt/globotiniai/gyvuno-isigijimo-prasymas/

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt