Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nutraukta rainiaus Muko koja: labai prašome finansinės pagalbos

Šaltinis: 15min
0
A A

Naujienos apie mūsų silpniausiąjį. Kelias dienas po išgelbėjimo Mukui buvo statomos lašelinės, leidžiami įvairūs vaistai, bandoma stabilizuoti jo būklę. Panašu, kad trauma...

Naujienos apie mūsų silpniausiąjį. Kelias dienas po išgelbėjimo Mukui buvo statomos lašelinės, leidžiami įvairūs vaistai, bandoma stabilizuoti jo būklę. Panašu, kad trauma baisiai sena – kaulas supuvęs, sunykęs iki petikaulio, dėl to įvykusi viso organizmo intoksikacija. Vargšo Muko organizmas dėl viduriavimo ir vėmimo buvo labai išsekintas. Nepaisant to jis kabinosi į gyvenimą – valgė, lakė. Rentgenas parodė, kad kojos niekaip neišsaugosime – bus reikalinga amputacija.

Toliau sekė sudėtingas klausimas – operacijos laikas. Tarėmės su keliais gydytojais – vieni siūlė apskritai jį migdyti, kiti operuoti dabar arba dar laukti. Turime labai skaudžios patirties, kai gydytojai laukė, kada gyvūnas sustiprės ir jie galės amputuoti leteną, o katinėlis nespėjo atsigauti, tiesiog nusinuodijo per tą laukimą.

Taip, rizikinga nusilpusį operuoti, bet ir neoperuoti  t.p. rizikinga. Po kelių dienų lašelinių katinėlį operavo. Tai įvyko 04-25. Operaciją Mukutis ištvėrė. Šildomas ir vėl lašinamas, saugomas kaip porcelianinis šiąnakt mus be galo nustebino – po tokios sudėtingos operacijos pats pradėjo valgyti ir lakti.

Šansų jis turėjo ir dar vis turi labai mažai. Tačiau visi mes tikime, kad Mukas pasveiks. Ypač, kai jo naujuose namuose laukia rūpestingi šeimininkai. Apie Muką papasakojau gyvūnų mylėtojai Daivai, jau turinčiai savo pūkuotųjų būrį. Kažkada ji buvo užsiminusi, kad be letenėlės katinuką paimtų. Ir štai, toks atsirado. Dabar beliko Mukui atlaikyti pirmąją kritinę pooperacinę savaitę.

Operacijos diena buvo katastrofiškai įtepta. Kiekvieną sekundę bijojau gydytojos skambučio...

Dar nėra žinoma operacijos kaina ir visų procedūrų suma. Nežinia, ko jam dar gali prireikti. Viskas bus aišku kt sav pradžioje, kai dirbs jį operavusi chirurgė.

Ačiū visiems už rūpestį, palaikymą ir paramą, kas jau paaukojote Mukučiui.

Pradžia:

Kaip iš gausybės rago pasipylė nuo ryto sužaloti ir traumuoti katinukai! Vienas iš jų – Mukas – sunkiausiai..

Nutraukta priekinė dešinė koja, tabaluojasi ant skaidulų. Naminis, draugiškas, jaunas ir mielas katinėlis vilkdamas leteną į Tuskulėnų g. atėjo prieš 4 dienas.

Bus reikalinga operacija. O jai atlikti – pinigėliai. Susitaupę neturime nė vieno lito. Todėl labai prašome paramos Muko operacijai.

Po operacijos jis turės būti stacionare iki nerasime jam globos (1 diena stacionaro – 10 lt).

Todėl labai prašome padėti – priglausti Muką iki jis pasveiks ir galėsime jam surasti namučius. Katinukas labai draugiškas, nebus sunku (priekinė letena netrukdo nei tualeto reikalams, nei valgymui).

Kadangi Mukas jau kelias dienas toks truamuotas, aišku, išsekęs. Reikės atlikti kraujo tyrimus, pastatyti lašelinę, ir jei viskas gerai – operuoti, o po operacijos leisti antibiotikus, pumpuoti vitaminus.

Išgelbėkime Muką kartu. Negalima tokių gyvūnų palikti kamuotis.

Labai reikalinga finansinė parama, kad galėtumėm kibti į gelbėjimo darbus.

Ačiū!

Tel.: +370 615 58898, +370 689 73782   |   El. paštas: info@rainiukas.lt
www.rainiukas.lt

Paramos gavėjas:
„Rainiukas“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302733794
Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928, Paypal

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt