Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nutrauktas kailiukas nuo uodegos: jaukiai katytei reikia pagalbos

Šaltinis: 15min
0
A A

Prašome pagalbos: turime globą sužeistai katytei, kas labai svarbu, bet šįkart neturime lėšų veterinarams! Kas nutiko katytei, galime tik spėlioti, gal pateko į kokius nors spą...

Prašome pagalbos: turime globą sužeistai katytei, kas labai svarbu, bet šįkart neturime lėšų veterinarams!

Kas nutiko katytei, galime tik spėlioti, gal pateko į kokius nors spąstus, gal žvėriui į nasrus, gal... gal... Bet rezultatas toks, kad ji nebeturi odos ant uodegytės ir aplink uodegytę. Toje vietoje atvira žaizda ir uodegėlės likutis, kaulas... Atėjo vargšiukė pagalbos pas žmones Pakruojo rajone. Atsirado neabejingi, priglaudė, kreipėsi į vietinį veterinarą, bet ten tik suleido antibiotikų ir dezinfekavo.

Deja, katytei reikia rimtesnės pagalbos. Žaizda atrodo nekaip, o ir kvapas jau atsiradęs, kad tik nebūtų infekcijos... Katytė jauki, matos buvusi naminė, eina prie žmonių, leidžia daryti visas procedūras. Gaila, neinome, kieno ji, ir galės sugrįžti į namus, būdama tokia plikauodegė.

Priglaudę žmonės neturi galimybių nuvežti parodyti rimtesniems specialistams, todėl kreipėsi į neseniai įkurtą gyvūnų globos organizaciją "Gyvybės stotelė". Patys galės globoti ir slaugyti, patikėkite, tai labai daug.

Mes padėti visada pasiryžę, tik va sąskaitoje vėjai švilpauja, ne tik, kad veterinarams sumokėti negalime, bet net kuro įsipilti nėra už ką... Atsiųstose nuotraukose nelabai matosi katytės žaizda, nes viskas apipurkšta žaliu dezinfekciniu skysčiu, bet katytė tikrai kenčia. Padėkite jai pasveikti, padėkite nuvažiuoti iki specialistų. Negalime užmokėti oru ar gražiais pažadais. Yra gautas pradinis 50 litų įnašas, bet jei reikės operacijos, reikėtų dar 150 Lt.

Paaukoti sužeistai katytei, galite į "Gyvybės stotelės" sąskaitą: LT30 7300 0101 3447 1780 (Swedbank)

Paskirtis: Sužeistai katytei

Arba galite paremti per puslapį www.gyvybes-stotele.lt. Ten galėsite pasirinkti sau patogų mokėjimo būdą.

Ačiū!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt