Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 27d. 21:45

Nykštukė Lika ieško namų

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Sakoma, kad žmogui tenka tiek išbandymų, kiek jis pajėgus ištverti. Matyt, tai tiesa ir kalbant apie šuniukus. Mažulytė, smulkutė, tiesiog tikras nykštukas – kalytė Lika...

Sakoma, kad žmogui tenka tiek išbandymų, kiek jis pajėgus ištverti. Matyt, tai tiesa ir kalbant apie šuniukus. Mažulytė, smulkutė, tiesiog tikras nykštukas – kalytė Lika pergyvena išbandymus vieną po kito ir tuo įrodo, kad mažame kūnelyje slepiasi tvirta ir drąsi širdelė.

LGGD Vilniaus skyriaus savanorės Likos nelaimių kelią pradėjo sekti dar 2011 metų liepą, kai ši naminė-pagalvinė kalytė pateko į beglobių gyvūnų sanitarinę tarnybą – labiau gąsdinančios vietos tokiam švelniam šuneliui ir nesugalvotum. Vėliau persikraustė į gyvybės vagonėlį, dar vėliau – po operacijos – į globėjos namus, kol pagaliau atrado savo naująją šeimą. Deja, tuo džiaugėsi tik metus – pasikeitus jos naujųjų šeimininkų gyvenimo aplinkybėms, 2012 metų gruodį Likutė – vėl laikinoje globoje, laikinuose namuose, o širdelė taip ilgisi to vienintelio, tikrojo šeimininko, kurį galėtų mylėti iki paskutinio savo atodūsio, nebesibaimindama ir vėl tapti „laikina“...

Lika yra tiesiog tobulas naminis šunelis – mažo ūgio, rami, tvarkinga, dėl savo brandaus amžiaus (jai apie 8 metus) ji niekada nekrečia šunybių, labiausiai mėgsta ramiai snausti savo guolyje, o dar geriau – prisiglaudus prie žmogaus šono. Skardų balselį parodo tik pasitikdama grįžtančius ar svečius, bei paragindama eiti į lauką ar vakarienės. Lika nepaprastai mėgsta žmogaus švelnumą – ir moka jo pasiprašyti švelniu inkštimu, letenėlės kepštelėjimu ar tiesiog gudriai pakišdama snukutį po ranka.

Jeigu norite suteikti namus šiai mielai kalytei su mažu gležnu kūneliu, tačiau didele ir meilės pilna širdute – nedvejokite, atvykite susipažinti su Lika į jos laikinos globėjos namus.

Kontaktai: Indrė (8-616-15454).

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt