TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Optimistas katinas Šarkis laukia šeimininkų

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki visi! Na ką, turiu pagaliau namus susirasti, užteks čia man pas globėją trintis, nes pas ją ir be manęs užtenka augintinių. Išgydė, atpenėjo, o būtumėt matę mane pačioj...

Sveiki visi!

Na ką, turiu pagaliau namus susirasti, užteks čia man pas globėją trintis, nes pas ją ir be manęs užtenka augintinių. Išgydė, atpenėjo, o būtumėt matę mane pačioj pradžioj - nepatikėtumėte, kad galėjau toks užaugti, niekas netiki, nes buvau toks mažas, pasišiausęs, išvarvėjusiom akim, drebantis... O pažiūrėkit dabar - man 6 mėn., o jau esu gerai įmitęs stambus katinas. Kokią uodegą turiu gražią. Galėsit grožėtis, kai vaikščiosiu po jūsų namus.


Štai, pažiūrėkite į nuotraukas, atrodo, kad akį merkiu būsimam šeimininkui, o iš tikrųjų tai akies neturiu. Bet man dzin - puikiai ir be jos gyvenu. Nemanau, kad čia didelė problema ieškant namų - esu optimistas!

Su manim nuobodu tikrai nebus, visur sekioju iš paskos, visus darbus padedu nudirbti, vakare padedu lovą pakloti, kartu miegu, išlydžiu išeinant, pasitinku parėjus, patikrinu, ką įdomaus parsinešė savo krepšyje, net kai prausitės būsiu kartu. Jei ko noriu, tai moku paprašyti - pradedu kniauksėti. Pvz. jei noriu į vonią pakliūti atsisėdu prie durų ir kniauksiu - ateina atidaro, noriu iš čiaupo atsigerti vandens - vėl pakniauksiu - atsuka vandenį ir atsigeriu. Jei noriu, kad su manim pažaistų - vaikštau kniauksėdamas - globėja jau žino - reikia su manim pabendrauti. Šiaip išdykęs nesu, gėlės manęs nedomina, užuolaidom nesikarstau - man svarbiausia būti šalia žmogaus.
Nuotraukose atrodau per daug rimtas - iš tikrųjų esu linksmas ir švelnaus būdo vaikis.

Valgau sausiukus, bet prašinėju ir visokių skanėstų: kaip tikras gurmanas mėgstu medų palaižyti, net bičių duonelę ragauju. Žodžiu viską turiu patikrinti, kad žinočiau ką į traukti į savo meniu.

Man patinka mano vardas, kuriuo mane šaukia, išgirdęs jį tuoj bėgu žiūrėti kas čia ko nori.
Nu, ką, neblogas katinas esu, nieko neprikiši, beveik kaip šuniukas, tik į lauką vedžioti nereikia!

Globėja sakė, kad gali atvežti mane Klaipėdos apskrityje. Paskambink ir susitark tel. 8 614 94359

P.S. Paskutinėje nuotraukoje galite pamatyti, kokiu pipiru būdamas patekau pas globėją.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Optimizmas
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt