Dabar populiaru
Publikuota: 2013 kovo 15d. 09:45

Pagirių katelėms reikalinga parama sterilizacijoms, ieškome globėjų savaitei

Kasmet mūsų laukia pavasaris. Šylančius saulutės spindulius pasitinkame su nerimu: artėja mažylių metas... Tai gąsdina, trikdo, o padaryti vis tiek nieko negalime. Sukiok...

Kasmet mūsų laukia pavasaris. Šylančius saulutės spindulius pasitinkame su nerimu: artėja mažylių metas...
Tai gąsdina, trikdo, o padaryti vis tiek nieko negalime. Sukiok nustebusią galvą į kurią nori pusę – jų bus ir bus labai daug. Kaip „sušvelninti“ į pasaulį atkeliausiančių nelaukiamų, nemylimų ir nereikalingų, vėliau tragiškai žūstančių kačiukų cunamį? Vienintelė išeitis – paskubėti sterilizuoti tas, kurios dar nesilaukia, o tik planuoja „motinystės atostogas“. Kai atšils? Ne, tada bus vėlu – visos milžiniškais pilvais arba jau atsivedusios mažylių. Šalta? Turime išeitį, jei mums padėsite.

Ieškome žmonių, galinčių perlaikyti maždaug savaitę laiko katytę po sterilizacijos. Narvą, maistą, reikiamas priemones duosime. Jums tik reikės laikytis instrukcijų ir žiūrėti, kad gyvūnas valgytų.

Tapk savanoriu savaitei ir padaryk gerą darbą – padėk išvengti būsimų mažylių aukų!

Visų gerų žmonių prašome prisidėti prie paramos sterilizacijoms. Sterilizacija vienai katytei – 80 lt; Ta proga gyvūnai gaus vaistų nuo parazitų – apie 16 lt; Stacionaras dienai – 10 lt, o mums jų reikia 6.  (Jei neatsiras globa, neišvengiamai turėsime kates perlaikyti gydykloje, o tai labai brangu – beveik dar viena galima sterilizacija!)

Tapk sterilizacijos beglobei rėmėju ir padėk sumažinti beglobių skaičių!

PAGIRIAI. Ech, kiek ten nelaimėlių – mažų ir didelių. Ten katės išsirikiavusios prie šiukšlių konteinerių. Nežinia, ar gauna reguliariai maisto, ar ne. Kažkas kartais pašeria (bent jau Gintarė su Lina, Inga arba Aušra nuvažiuoja ten kartą-du per savaitę), tačiau sąlygos nėra pavydėtinos. O kokios jos atrodys tada, kai pasaulį išvys pirmosios keturių kačių vados (tai vidutiniškai 20 mažylių!!!)? Gimdys po tais konteineriais? O gal išardytos viryklės dugne? Tai košmaras, kurio matyti nė vienam nesinori.

Todėl labai prašome paramos keturioms Pagirių katinytėms. Taip pat ieškome globėjo perlaikymui. Turime didelį narvą, į kurį sutilptų kelios. Padėkite. Būsime labai dėkingi.

Daugiau info: 868973782; 861558898

info@rainiukas.lt
www.rainiukas.lt

aramos gavėjas:
„Rainiukas“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302733794
Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt