Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskutinis persų mišrūnės Perlos prašymas: priimkite mane!

Šaltinis: 15min
0
A A

Katytė Perla tiesiogine to žodžio prasme nebeturi kur dėtis! Jos istorija be galo skaudi ir sudėtinga, o blogiausia, kad vėl gali atsidurti gatvėje... Viskas prasidėjo nuo to,...

Katytė Perla tiesiogine to žodžio prasme nebeturi kur dėtis! Jos istorija be galo skaudi ir sudėtinga, o blogiausia, kad vėl gali atsidurti gatvėje...

Viskas prasidėjo nuo to, kad Perkūnkiemyje gyvenanti Renata šalia namų rado persų mišrūnę (kurią praminėme Perla) išmestą: visą sergančią, susivėlusią ir apleistą. Tąkart Perla buvo pristatyta į klinikos stacionarą gydymui. Čia ji praleido beveik mėnesį: buvo sterilizuota, operacijos metu pašalinti susidarę augliai, išgydyta. „Naminukai“ dėkoja visiems prisidėjusiems prie Perlos atgimimo.

Deja, per visą stacionare buvimo laikotarpį Perlai nei globa nei namai taip ir neatsirado, tad jai teko laikinai grįžti pas ją išgelbėjusią Renatą. Tačiau šiandien gavome pagalbos šauksmą padėti, antraip Renata nemato išeities kaip vėl ją paleisti ten, iš kur ją išgelbėjo.

Perlai labai skubiai reikia globos arba namų! Bėda kilo tame jog geriau pasijutusi Perla pradėjo visiškai netoleruoti kitų Renatos namų augintinių ir globotinių: juos puldinėja, pyksta, pešasi, o bandant atskirti „prilupta“ būna ir pati Renata. Todėl toks karo būvis namuose Renatai tapo nepakeliamai sunkus ir ji nebeturi jėgų taikytis su esama situacija.

Todėl labai prašome, kas dar turite laisvą kampelį, kur Perla neturėtų tiesioginio kontakto su kitais gyvūnais, padėkite, atsiliepkite. Visi stengėmės ir kovojome už jos gyvybę ne tam, kad ji būtų skaudžiai išduota dar kartą.
Perla yra tikrai meili katytė nors ir su „persišku, katinišku“ charakteriu. Ji tvarkinga, rami, nereikli, tačiau linkusi reaguoti į jai nepatinkančius dirgiklius ir mokanti „pastovėti“ už save. Prašau, nepalikime jos bėdoje!

Jei tik galite kuo skubiau perimti Perlos globą, ar suteikti jai nuolatinius namus, skambinkite Renatai 867547118 arba „Naminukams" 864830077(Vilnius)!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt